reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

reklama
przede wszystkim zastanow sie co chcesz by mial wozek i jakie mial funkcje:) bo nie tylko wyglad jest wazny ale tez funkcjonalnosc:):):)
 
Ewe moim zdaniem wozek powinien miec regulowane zawieszenie:) My sami kiedys chcielismy Tako Voyagera ale nie jest taki tani za takie funkcje!uwazam ze placi sie za wyglad bo jest naprawde ladniusi:)
 
Jej,ale mam mętlik w głowie z tymi wózkami, widziałam dziś Mikrusa Alu Sprint, ale odpada, nie podoba mi sie wykończenie. Faktycznie superowy jest Mutsy, tylko martwią mnie te wszystkie negatywne opinie o tym wózku...
 
A gdzie czytalas lub slyszalas takie opinie? bo ja znowu slyszalam same dobre:) hihi z tego wszystkiego najlepszy chyba Implast bo onjest wychwalany i nie dorgi az tak:)
 
Oglądałam sobie wózeczki i chcemy Tako City Voyager - z super amortyzatorami. Cena ok 915 zł
Dokładnie podoba nam się ten:
tako_city_voyager_kolory.htm

kolor 17
 
reklama
Do góry