reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

reklama

BIEDRONKA

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Miasto
POZNAŃ
Rozwiązania
0
co do pasó tom się wypytywała wasnie jak ewie ten fotelik kupowalimy i baba n mnie jak na debilkę, bo przecie ewa miała już ponad 3 lata, a ona mi, ze te pasy 5ciopunktoweto są w fotelikach dla noworodków...no, ale potem jakem sie rozejrzała to faktycznie chyba od 15kg już się dawało pas zwykły, choć osobiście wolę fotelikowe:)

Rozwiązania
0
dzięki za podpowiedzi
szczerze mówiąc Abryz wydaje mi się, że te 5-punktowe pasy usuwasz z fotelika razem z wkładką na rozmiar 9-15kg i potem dziecko i tak zapięte jest już normalnym pasem samochodowym
Foteliki dziela sie na kilka grup wagowych, jedna z nich jest grupa od 9 do 36 KG. Sa to foteliki z wlasnymi pasami, dla mniejszych dzieci, po odjeciu pasow wlasnych fotelik staje sie od 15 KG do 36.
Mozna od razu kupic fotelik od 15 kg takie juz nie maja pasow, jezeli chodzi o foteliki ktore moglabym polecic to:
Recaro - monza - niesamowice duzy fotel, miekka welurowa tapicerka i niesamowity bajer ze w zaglowku dziecka sa wmontowane glosniki :) i jest mozliwosc podlaczenia mp3 i dziecko moze sobie sluchac bajek :D
Potem do ciekawych foteli nalezy Cybex - solution lub solution S, Coneco - Astronaut, Coneco - Luna, i Graco - Junior maxi

Miasto
trójmiasto
Rozwiązania
0
Witam, doradźcie mi proszę jaki wózek wybrać, mój mąż się upiera przy wielofunkcyjnym, ja słyszałam żę zdecydowanie lepiej sprawdza sięosobny wózek głęboki i osobna spacerówka niż te uniwersalne:-)

Rozwiązania
0
Witam. Wszystko zaleesz gondole czy spacerówke,na wiosne proponuje to drugie. Moge polecic sprawdzona firme amko.com.pl a konkretnie model Spacerówka Plasma Pinstripe Black, i'coo - AMKO dla dzieci
ja u nich kupowałam i wszystko było w porzadku. natomiast łózeczko z akcesoriami to bardzo indywidualna sprawa,kazdy rodzic wie czego potrzeba jego dziecku. Pozdrawiam.

BaFa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja moze powiem inaczej: wszystko zalezy od unduszy. Jezeli mozesz przeznaczyc powiedzmy 1000zł na głeboki wózejk i osobne pieniadze na spacerówke to jak najbardziej sprawdzi sie. Natomiast jesli dysponujesz ograniczonymi funduszami,wtedy najlepiej porównac ceny. Z doświadczenia wiem ze jeszcze nikt nie skarzył sie na wózki wielofunkcyjne.

reklama

Klara.Maj

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Akceserio mam kupione wszystkie przez rodzine z różnych firm , łóżeczko kupiłam w ikea a wózek Anex sport zamawiałam przez neta . Mysle ze dokonałam dobrego wyboru .

reklama