reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

sonko_a

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Październik 2005
Postów
15
Na wątku "jaki wózek" jest tego tyle, że się nie łapię!
Zakładam więc wątek tylko dla nas majówk!
Na początku napewmo LILITH bedzie na nasze pytania odpoiadała i doświadczone macierzystwem "majki" oczywiście, ale z czasem i pierwiastki coś od siebie dorzucą

zapraszam!
 
reklama
Siostra poleca kupić lekki wózek, spacerókę z wkładką dla noworodka albo byle jaką gondolę i pożądą spacerówkę
Moje pytanka
Bardzi podoba mi się Inglesina Max
http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_31_122_143&products_id=4009
:

składa się w parasolkę, ma podwójne wszystkie kółka i są większe niż w innych sacerówkach, można prowadzić jedną ręką bo nie ma rogów jak w wiekszości spacerówek, jest bardzo lekki - ponoć 6,5 kg.......i, co najważniejsze - ma przepiękną, uroczą, białą, pikowaną wkładkę zamiast godoli. Przrurocza - akurat na czerwcowo-wrześniowr spacery.
1. Ko wie czy w tych wszystkich sklepach intyrntowych to z model Max sprzedają w wersji głęboko-spacerowej?
2. Jak bedzie się sprawdzała spacerówka zimą? Czy dzidziurodzonej w maju nie bedzie za zimno? Czy nie bedzie za ciasno 5-10 m-cznej dzidzi opadulone kocykami w takim wózku?
3. czy ma wystarczająco dobry amor? Czy wogóle go ma?
4. czy nie kopie się w ózek odczas chania jak sie zdarza w niektórych parasolkach?
no i w ogóle prosze o jakieś uwagi na temat tego wózka :p

5. Jaki wózek jest do inglesiny max podobny?
 
my mamy bardzo malo do wyboru!bo po pierwsze mamy w bloku 2 windy a po drugie najwazniejsze by wozek mial fotelik!bedzie idealny na maj/czerwiec:)
my sie decydujemy pomiedzy Implastem 4 Xl driver , Mutsy , lub Mikrus Alu Sprint tylko wiem ze ten ponoc czesto sie psuje! :)
wazne by mialo dobre zaiweszenie (najlepiej regulowane) , latwo sie skladalo itd , bylo ciche i moglabym wymieniac i wymieniac:)
Co do Inglesiny per pego itp wozkow to ja nam sie nie podobaja ze wzgledu na wyglad i np kosz:( ale co prawda sa lekkie!!to zalezy tez ile chce sie wydac pieniedzy i co w wozku ma byc najwaznijesze!

hihi ja troszke juz o tym wiem bo juz przed ciaza z mezusiem wybieralam i sie zastanawialam:):)
www.implast.pl[url] tu mozna zobaczyc naszego faworyta:)
 
cześć, Lilith a skąd wiesz że Mikrusy sie psują, ja bym się chciała zamierzyć na ten wózek ale mało jest info w necie od urzytkowniczek i nie spotkałam się z żadnymi doświadczeniamina ten temat.
 
widze ,ze nie tylko ja buszuje w neciku za wszystkim w tym za wózkami dla maleństwa.

Wejdzcie na :) www.gazeta.pl tam na FORUM i w forach prywatnych jest o wózkach:):) duzo inf

i tez w gazecie jak wpiszecie w wyszukiwarke :wózki to sie sporo postó pojawi:):):)
 
zobaczcie sobie TUTEK polska firma ,ceny super, po mojemu zgrabny
Kolezanka z Niemiec sobie po taki przyjezdza!:) bo akurat w Nowym Saczu jest sklep i bardzo sie jej spodobał
 
reklama
Do góry