reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

Co do Mutsy to czytałam na forum gazeta.pl bardzo rozbieżne opinie, ale o jakim wózku by się tam nie czytało to podobnie, jedni są na "tak" inni kategorycznie na "nie" to samo jak czytałam o Deltimie albo Tako...Martwi mnie tylko to ,że jak wydaje taką fure kasy to chce żeby dzidzi było wygodnie i żebym ja sie nie namordowała, uff czarno to widzę.
 
reklama
Na szczescie mamy jeszcze troszke czasu!!!! Ja mam troszke mniejszy problem bo my jak pisalam jestesmy prawie w 100% zdecydowani na implasta:):) A tak to pamietam na poczatku mozna bylo dostac krecka z tymi wozkami!!
 
Fajniusi ten Implast 4 Xl drive. I nie jest taki ciężki jak by się wydawało! Amor jak w samolosie! Regulowna wysokość rączki - ja mam 157cm a Tomasz 194cm - więc się przyda napewno...i coraz bardziej przekonana jestem do fotelika zamiast gondoli - jeden wydatek mniej :p... Lilith, jak to jest z montowaniem i demontarzem fotelika - łatwa o czynność? nie ma obaw, że coś się za szbko spsuje?
 
Moj wujek ma ale 3xl i bardzo sobie chwala!jeszcze sie nie popsul a Laurusia ma juz roczek:):) Tak samo przyjaciolka mi mowila ze znajomych wypytywala i sama tez wypytywalam mamy i wszystkie sobie zachwalaja!! niema z niczym problemu nic sie nie psuje latwo i szybko montuje i co najwazniejsze nie skrzypi nic!wozek odpowiedni na cale 3 latka:):) ale mozliwe trzeba bardziej poszperac co inni mysla tylko widomo jedni beda zadowoleni drudzy nie:( no i kola sa auper te szerokie:) i tez zupelnie co innego widziec go na zywo!ja nawet jakis czas prowadzilam i bylam zachwycona!faktycznie sams ie prowadzi:):)
 
Wozek to jest powazna decyzja jak nalezy podjac przy wyborze.A nie jest on prosty ,na rynku jest wiele ciekawych nowych modeli,dla mnie wozek musi byc wielo funkcyjny,ktory bedzie sie sprawdzal w roznych sytuacjach i powinnien byc przede wszystkim lekki,zgrabny i wygodny dla maluszka.Obejrzalam wozek firmy TAKO bardzo ciekawy musze powiedziec,ale w mojej sytuacji ciezko bedzie przyjechac do kraju tylko po wozek wiec ta ewentualnosc moge wykluczyc i bede szukac cos tutaj.Ceny w Lodnynie sa rozne,modele rowniez,mnie osobiscie najbardziej spodobal sie taki ,ktory dosc sobie kosztuje,ale tlumacze sobie,ze jest to prezent dla mojego pierwszego dziecka,a na pewno bedzie mu sluzyl az do 4 roku zycia wiec nie ma co oszczedzac.Podoba mi sie wozek z firmy BUGABOO FROG w kolorze bordowym ;D ;D ;D przesylam pare fotek tego wozka innego koloru,ale model jest ten sam ;)
bugabooseatunitcorner35po.jpg

bugaboocarrycot44os.jpg

wozek5ov.jpg

;D ;D ;D
 
Male kola z przodu powoduje,ze jest latwy do manewrowania,idelany do robienia zakupow(skretow itp) i stosowania w miescie(aby sie wymiesci miedzy malymi szczelinami).Mozna rowniez przelozyc roczke z drugoej strony co powoduje,ze wieksze kolo sa z przodu ,ulatwiaja dostep do trudnych terenow i ich pokonanie.Rowniez odczepiajac male kola na plazy spokojnie mozna wozkiem porouszac sie ;D ;D ;D po zlozeniau nie zajmuje duzo miejsca 50x90cm Jest zbudowany nz lekkiego aluminum i wazy nie wiecej niz 8 -10kg ;)
 
reklama
Nasłuchałam się dziś tyle o zaletach fotelika zamiast gondoli...niestety tylko dla mamusi.
Nikt sie dziecka nie zatytał czy jej wygodnie. Aż mi głupio, że chciałam takiego rozwiązania.
Fotelik na stelarz wózka to rozwiązanie najlepsze na choczenie po sklepach bo mniej miejsa w bagażniku zajmuje sam stelarz więc więcej miejsca na zakupy a fotelik i tak trzeba zamontować w samochodzie.

Cały ciężar ciełka dzidzi opiera się na miednicy zamiast równomiernie ma całe ciałko. A przecież to nienaturalna pozycja dla noworotka ma zapewnić dzidzi nie wygodę a bespieczeństwo w samochodzie w razie wypadku.

Przyznaje, że fajowo wygląda i napewno jest wyfodniej...i lżej...dla mamy.

Jak się zastanowicie to napewno przyznacie mi racje!!!

czekam na opinie...szczególnie opinię lilith
 
Do góry