reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

trzymam kciuki...
ja też się zastanawiam, co to będzie tym razem - byle nie było gorzej, niż poprzednio... takie mam małe marzenie ;-)
 
reklama
mój maz jak ryczalam w 8 miesiącu ze nie dam rady urodzic - powiedzial mi na pocieszenie - nie mart sie gorzej juz nie będzie....:-D i mial racje :) zebym ja miala taki porod i takie dziecko jak Michał jako pierwsze to bym sie nic a nic nie bała!
 
no widzisz... a ja miałam stosunkowo lekki poród, więc czasem mnie dopada niepokój "a co jeśli tym razem nie będzie tak różowo?" :-( przecież każda ciąża inna, a tą przechodzę gorzej niż poprzednią...
 
Abryz, a to nie są te z ostatniego przedziału wagowego, tylko środkowe, prawda? bo ja już muszę kupić Weronice ten ostatni - za długa jest i tak się już mało wiele mieści w foteliku
 
ola moja Ewa odkąd KIni oddała swój to jeździ w tym Graco Junior Maxi Comfort GEOFFREY+ROLETA+W0+FOLIA (515496207) - Aukcje internetowe Allegro
i jak dla mnie jest super, bo jest lekki, można go potem rozbić na dwa, znaczy podkładkę samą zostawić, to na łebek jest git, bo te boczne faktycznie trzymają łepetynkę, nie jest taki miękki jak te dla młodszych,ale chyba nie ma się co martwić, bo nawet w długiej strasie czyli do mnie 350 km dała radę i cała drogę w nim spała, poza tym, on się trochę jakby odchyla to oparcie się znaczy i można go troszku wysunąć, żeby miała pozycję lekko odchyloną:) i do prania ful wypas:) no i ma dwa takie cośtam na picie niby,ale moja ewa sobie tam ładuje wszystko:))) wiec polecam, a teraz to mnie normalnie oświeciłaś, że muszę sprawdzić czy moja Kinia jeszcze się mieści w kategorii wagowej fotelika swego:zawstydzona/y: a mam drugi kompet jeszcze fotelików te najzwyklejsze styropiany i też dają radę:))
 
reklama
dzięki za podpowiedzi
szczerze mówiąc Abryz wydaje mi się, że te 5-punktowe pasy usuwasz z fotelika razem z wkładką na rozmiar 9-15kg i potem dziecko i tak zapięte jest już normalnym pasem samochodowym
 
Do góry