reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek, łóżeczko i inne akcesoria wybrac?

reklama
co do pasó tom się wypytywała wasnie jak ewie ten fotelik kupowalimy i baba n mnie jak na debilkę, bo przecie ewa miała już ponad 3 lata, a ona mi, ze te pasy 5ciopunktoweto są w fotelikach dla noworodków...no, ale potem jakem sie rozejrzała to faktycznie chyba od 15kg już się dawało pas zwykły, choć osobiście wolę fotelikowe:)
 
dzięki za podpowiedzi
szczerze mówiąc Abryz wydaje mi się, że te 5-punktowe pasy usuwasz z fotelika razem z wkładką na rozmiar 9-15kg i potem dziecko i tak zapięte jest już normalnym pasem samochodowym

Foteliki dziela sie na kilka grup wagowych, jedna z nich jest grupa od 9 do 36 KG. Sa to foteliki z wlasnymi pasami, dla mniejszych dzieci, po odjeciu pasow wlasnych fotelik staje sie od 15 KG do 36.
Mozna od razu kupic fotelik od 15 kg takie juz nie maja pasow, jezeli chodzi o foteliki ktore moglabym polecic to:
Recaro - monza - niesamowice duzy fotel, miekka welurowa tapicerka i niesamowity bajer ze w zaglowku dziecka sa wmontowane glosniki :) i jest mozliwosc podlaczenia mp3 i dziecko moze sobie sluchac bajek :D
Potem do ciekawych foteli nalezy Cybex - solution lub solution S, Coneco - Astronaut, Coneco - Luna, i Graco - Junior maxi
 
Witam, doradźcie mi proszę jaki wózek wybrać, mój mąż się upiera przy wielofunkcyjnym, ja słyszałam żę zdecydowanie lepiej sprawdza sięosobny wózek głęboki i osobna spacerówka niż te uniwersalne:-)
 
Ja moze powiem inaczej: wszystko zalezy od unduszy. Jezeli mozesz przeznaczyc powiedzmy 1000zł na głeboki wózejk i osobne pieniadze na spacerówke to jak najbardziej sprawdzi sie. Natomiast jesli dysponujesz ograniczonymi funduszami,wtedy najlepiej porównac ceny. Z doświadczenia wiem ze jeszcze nikt nie skarzył sie na wózki wielofunkcyjne.
 
reklama
Akceserio mam kupione wszystkie przez rodzine z różnych firm , łóżeczko kupiłam w ikea a wózek Anex sport zamawiałam przez neta . Mysle ze dokonałam dobrego wyboru .
 
reklama
Do góry