reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
W sumie racja, wydają się takie malutkie, chudziutkie, a pewnie siły mają więcej niż mój facet :p póki co siostra ma i tyle co go używałam to jest naprawdę fajny, ale na razie jesteśmy na etapie gondoli. Amortyzacja ok, sporo miejsca, lekki, fajnie się składa. Jeździ się stabilnie bardzo, nie skręca jak niektóre wózki przy najmniejszym ruszeniu, podjechać da siewszędzie, a dziury w chodnikach nie stanowią problemu. Wiadomo on jest taki typowo do miasta :) Ale więcej będę mogła napisac przy codziennym używaniu i dam znać :D Jak się w końcu mojego maluszka doczekam i będe mogła gubić brzuszek, bo teraz to chcę, żeby rósł i rósł i rósł :p
w końcu jakaś opinia o Muuvo. W poniedziałek jade z małżem do sklepu i nie wiem jak, ale bez muuvo nie wracam xd
 
reklama
Słyszałyscie moze o easy go optima ? Ogladalam ostatnio i jak na cene 1200 2w1 to fajny, nie widzialam duzej roznicy miedzy maxi cosi adorra ktory wczesniej mialam na oku. Potrzebuje lekkiego wozka z duzym otwartym koszem. Pomyslalam, ze kupie teraz ten tani, a najwyzej jak bedzie potrzeba dokupie jakas lepsza spacerowke ( Joie, babyjogger, britax) sa nawet nawet. Moze macie jakies inne propozycje :)?
 
Słyszałyscie moze o easy go optima ? Ogladalam ostatnio i jak na cene 1200 2w1 to fajny, nie widzialam duzej roznicy miedzy maxi cosi adorra ktory wczesniej mialam na oku. Potrzebuje lekkiego wozka z duzym otwartym koszem. Pomyslalam, ze kupie teraz ten tani, a najwyzej jak bedzie potrzeba dokupie jakas lepsza spacerowke ( Joie, babyjogger, britax) sa nawet nawet. Moze macie jakies inne propozycje :)?
ja jestem fanką tutisa, mam vivę, ale aero jest lżejszy. Budżet większy ale jakość super. Easy go znajomki mają spacerówę-typowy klekotek, wozidupka. Niemowlaka 6-m-cy nie wsadziłabym do spacerówki np. babbyjogger, tam jest jednak to siedzisko twardsze i moim zdaniem dla starszaka dla mnie amortyzacja to mus. Takie spacerówki, to najwyżej po roku i dalej. Ale to ja. Teraz jest taki wybór, że napewno coś Ci wpadnie w oko.
 
ja jestem fanką tutisa, mam vivę, ale aero jest lżejszy. Budżet większy ale jakość super. Easy go znajomki mają spacerówę-typowy klekotek, wozidupka. Niemowlaka 6-m-cy nie wsadziłabym do spacerówki np. babbyjogger, tam jest jednak to siedzisko twardsze i moim zdaniem dla starszaka dla mnie amortyzacja to mus. Takie spacerówki, to najwyżej po roku i dalej. Ale to ja. Teraz jest taki wybór, że napewno coś Ci wpadnie w oko.

Ten o ktorym mowisz, jest dla mnie za duzy i ciezki. Wszystkie te lzejsze to wozidupki bez amortyzacji. W tym problem.
 
jeszcze mam propozycję popytac po znajomych, może by ktoś Ci wypożyczył gondolę a potem sobie dokupisz resztę. Moja koleżanka tak się ze szwagierką wymienia wózkiem 2w1. Tylko oni akurat tak mają dzieci, że się po sobie przesiadają.
 
jeszcze mam propozycję popytac po znajomych, może by ktoś Ci wypożyczył gondolę a potem sobie dokupisz resztę. Moja koleżanka tak się ze szwagierką wymienia wózkiem 2w1. Tylko oni akurat tak mają dzieci, że się po sobie przesiadają.

Ja tylko potrzebuje propozycji dobrego wozka, lekkiego malego i z duzym otwartym koszem. Do 2 tysiecy, bo dokupie fotelik i wyjdzie 3. Szukam juz 3 miesiac i zaczyna mnie to denerwowac. Te duze z amortyzacja sa piekne, gdybym nie musiala go nosic to nie zastanawialabym sie 5 minut nawet. Co do tego easy go cena jest bardzo niska, myslalam zeby pozniej sobie dokupić jakas fajna spacrowke, a ta zawioze sobie do mamy. Juz glupieje.
 
reklama
a używany wchodzi w grę? może na fb popatrz?te droższe wózki mają grupy fanów i czasek ktoś sprzedaja poniżej 2 tys. jeszcze z gwarancją myślę, że xlandera też znajdziesz takiego. Albo komis, tam nawet powinni dać gwarancję.
 
Do góry