reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
moja bratowa kupiła anex cross i bardzo sobie chwali, mi się bardzo podoba wizualnie, jak będę mieć dzidzie to ten wózek będzie typem nr jeden
 

Załączniki

  • crossziel.jpg
    crossziel.jpg
    93,9 KB · Wyświetleń: 639
Mogę polecić wózek który ja mam czyli x-lander, uważam że doskonale wybrałam, jeszcze mnie nie zawiódł nigdy a daję radę nawet jak wyjeżdżamy za miasto czy podczas spaceru po śniegu
 
My zakupiliśmy Espiro next Manhattan ;)
Obicie gondoli z ekoskory, dodatkowo wentylacja, skrętne koła i materiał z filtrami UV, nie wyblaknie ;)
Dodatkowo regulacja położenia dziecka w gondoli bardzo wygodnie zrobiona ;)
do tego dokupiliśmy fotelik maxi Cosi
 
Ja oglądałam Anex sport tylko czytałam na internecie, że o ile gondola jest super to spacerówka podobno jest straszna. Podobno dziecko się zsuwa i jest niewygodna... A przecież w spacerówce dziecko będzie jeździło dłużej.
Któraś z użytkowniczek Anexa może coś powie więcej?
 
Ja oglądałam Anex sport tylko czytałam na internecie, że o ile gondola jest super to spacerówka podobno jest straszna. Podobno dziecko się zsuwa i jest niewygodna... A przecież w spacerówce dziecko będzie jeździło dłużej.
Któraś z użytkowniczek Anexa może coś powie więcej?

Ja miałam i jest dokładnie tak jak piszesz. Gondola jest super, starczyła nam na jakieś pół roku i znowu nowy wozek. Spacerowka jest beznadziejna! Radzę przemyśleć czy nie lepiej zainwestować w tańsza gondole, a pózniej lepsza spacerowke.
Sąsiadka rownież miała Anex i zdobiła dokładnie tak samo także to nie tylko moja opinia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Ja miałam i jest dokładnie tak jak piszesz. Gondola jest super, starczyła nam na jakieś pół roku i znowu nowy wozek. Spacerowka jest beznadziejna! Radzę przemyśleć czy nie lepiej zainwestować w tańsza gondole, a pózniej lepsza spacerowke.
Sąsiadka rownież miała Anex i zdobiła dokładnie tak samo także to nie tylko moja opinia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzieki za odpowiedź [emoji5]
 
A co sądzicie o Aero Tutis? słyszałyście w ogóle o takim wózku? bo ja muszę przyznać, że dopiero się dowiedziałam o jego istnieniu, no i muszę przyznać, że robi wrażenie. W internecie mało opinii, może któraś z Was używa? używała? albo planuje zakup?? Chętnie się czegoś o nim dowiem!
 
reklama
Do góry