reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę jak dbacie i czy smarujecie koła? Bo my jak wracamy ze spaceru to wszystko mamy upiaszczone i pewnie jeszcze w soli.
 
reklama
Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę jak dbacie i czy smarujecie koła? Bo my jak wracamy ze spaceru to wszystko mamy upiaszczone i pewnie jeszcze w soli.
Musisz poczekać aż wyschnie potem jakąś szczoteczką oczyscić z piachu, możesz przetrzec wilgotną potem, poczekać aż wyschnie i spsikać. Ważne, zeby to robić regularnie i od razu po powrocie
 
ja się Wam przyznam, ze z pierwszym dzieckiem jezdziłam na plastikach i nie dbałam o nie w ogóle, to była najgorsza rzecz jaką uczyniłam, teraz staram sie o drugie dziecko i już wiem, że wózka z plastikami nie kupie i bede dbać i pilnować jak oka w głowie
 
reklama
ja nie mam pojęcia o wózkach 3 in 1 , my od początku myśleliśmy o dokupieniu fotelika osobno.
Pewnie na allegro albo olxie bedą, chociaż może trafi się jakaś fajna promocja na nowy 3 w 1. A masz na oku jakąś konkretną firme?
 
Do góry