reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Ja mam Anexa i zamierzam go dzisiaj wystawić na olx, nie to żeby była jakoś bardzo niezadowolona ale jakiś szałowy to on nie jest, wózek jak wózek, trochę cięzki, potrzebuję lżejszego wózka. Tym bardziej, że moja mała wózka nie lubi, leżała w nim dwa razy (a ma 4 miesiące), jak już musiała. Zakochałam się w Aero Tutis o którym wspomniała przyszlamama89, i jak tylko sprzedam Anex to kupie Aero. Może jest tu jakaś fanka Anexa? mam wesję limitowaną Jacob :)
 
reklama
A co myślicie o cybex priam lux z fotelikiem cybex cloud q lub mutsy i2 pure z tym samym fotelikiem?
Cenowo chyba duża różnica między tym Cybexem a Mutsy? Więc trochę trudno porównywać. Priam jest moim zdaniem śliczny, a i2 nie wyróżnia się designem, więc pewnie łatwiej sprzedać potem Priama. Co do funkcjonalności, w obu przede wszystkim bałabym się o amortyzację - w Priamie bardziej, ale to każdy powinien sam ocenić, jak mu odpowiada regulacja wysokości rączki, jak się podbija i jak buja wózkiem.

Mówimy o wózkach 3w1 czy spacerówkach+fotelik zamiast gondoli?

A czemu patrzysz akurat na i2? Potrzebujesz opcji rozbudowy do wózka podwójnego?
 
Cenowo chyba duża różnica między tym Cybexem a Mutsy? Więc trochę trudno porównywać. Priam jest moim zdaniem śliczny, a i2 nie wyróżnia się designem, więc pewnie łatwiej sprzedać potem Priama. Co do funkcjonalności, w obu przede wszystkim bałabym się o amortyzację - w Priamie bardziej, ale to każdy powinien sam ocenić, jak mu odpowiada regulacja wysokości rączki, jak się podbija i jak buja wózkiem.

Mówimy o wózkach 3w1 czy spacerówkach+fotelik zamiast gondoli?

A czemu patrzysz akurat na i2? Potrzebujesz opcji rozbudowy do wózka podwójnego?

Mówimy o opcji z gondolą. Cenowo aż takiej różnicy nie ma - ok. 700 zł na tym co mnie interesuje, więc przy tych cenach to już do przeżycia. Nie potrzebuję rozbudowy, tak jakoś mi się podoba.
W tym cybex priam jest troszkę wąska gondola, choć muszę to pooglądać w sklepie...
 
Mówimy o opcji z gondolą. Cenowo aż takiej różnicy nie ma - ok. 700 zł na tym co mnie interesuje, więc przy tych cenach to już do przeżycia. Nie potrzebuję rozbudowy, tak jakoś mi się podoba.
W tym cybex priam jest troszkę wąska gondola, choć muszę to pooglądać w sklepie...
Gdy spytalam o rozbudowe i2, to jeszcze nie wiedzialam, że w tym roku nie ma juz iGo. Czy Ty spodziewasz sie dziecka zimą? Jeśli tak, to wielkość gondoli nie powinna być dla Ciebie suuuuper istotna. Z tą różnicą cenową zaskoczylas mnie, myślałam, ze z 1500 zł.
 
Dziewczyny byście mi polecily jakaś dobrą spacerowke tak gdzieś do 1000 zł o ile takie są? Na wieś i miasto, która jest lekka, zajmuje mało miejsca. Syn jak na razie ma 2 miesiące, ale na pełne lato nie chciała bym go kisic w gondoli.
Jakieś linki może:)

Super jest greentom, taka najbardziej podstawowa jesli chodzi o "szybkie" spacerówki". Jednym ruchem składasz i rozkładasz. Leciutka. Chyba zdecydowałabym się właśnie na niego jeśli kupowałabym samą spacerówkę. Minusem jest to, że nadaje sie na równe nawierzchnie, bo nie ma żadnej amortyzacji. Ale jeśli synek ma 2 miesiace to w spacerówce posadzisz go najwcześniej koniec sierpnia :/. Wiem co mówię.

Miałam kupionego Anexa Sporta, nie byłam zadowolona . A córcia nieznosiła jeżdzenia w nim. Wymieniłam wózek na Aero Tutis, podchodziłam scpetycznie ale poważnie, zakochałam się w nim bez pamięci. Wziełam go ze względu na spcerówkę która składała sie razem z siedziskiem i po złożeniu zajmowała bardzo mało miejsca, była leciutka i porównaniu z innymi wózkami na sklepie, nie miała sobie równych. No i szczerze mówiąc myślałam, że posadze córę od razu w spacerówce (ponad 4 miesiace) ale okazało sie, że pokochała gondolę. Gondola w tym modelu waży tyle co nic, bez jaj :D jest tak lekka, że szok. Podobno jest zrobiona z materiału na kaski dzieki czemu jest termoizolacyjna, nie nagrzewa się i nie wychładza. Myślę, że to prawda, bo teraz w te upały co były doskonale sobie poradziła. Ma też odpinaną budkę - zostaje sama moskitiera. Nie wiem co jeszcze napisac, bo naprawde jestem zachwycona tym wózkiem i bardzo sie cieszę, że na niego trafiłam. o amortyzacji nie wspomnę ;) prowadzi się bez zarzutu
 
Gdy spytalam o rozbudowe i2, to jeszcze nie wiedzialam, że w tym roku nie ma juz iGo. Czy Ty spodziewasz sie dziecka zimą? Jeśli tak, to wielkość gondoli nie powinna być dla Ciebie suuuuper istotna. Z tą różnicą cenową zaskoczylas mnie, myślałam, ze z 1500 zł.

Tak, na listopad - no właśnie boję się, że śpiworek itp. i będzie ciasno ;(
Właśnie igo już nie ma, teraz jest ten i2. Różnica mi wychodzi jakieś 700, bo planuję w razie coś igo wziąć na pompowanych kołach i tam jeszcze dobrałam inne rzeczy do koszyka...
 
@mamakubusia87 Patrzyłaś na Bobowózkach w dziale spacerówki z zawężeniem ceny? Wg mnie większość nie spełnia opcji "na wieś" a i rzeczywiście dla 3-miesięcznego dziecko wózek powinien być lepiej amortyzowany niż standardowe parasolki. Ja nie mam problemu z wożeniem bobasa w płasko rozłożonej spacerówce, tylko trzeba mądrze przyjrzeć się położeniu pasów, żeby dziecko nie wylatywało z wózka ani nie wisiało połową pupy nad nierozkładanym podnóżkiem.
Nie wiem, jak w praktyce, ale ten mi się rzucił w oczy: Link do: Wózek spacerowy ESPIRO SONIC AIR 2018 pompowane koła Uwaga, na bobowózkach jest źle podana waga wózka i ta pomyłka robi różnicę - wg producenta spacerówka waży 11,1 kg. To teraz to juz nie ma szału

To super przecenione, ale kompletnie nie znam opinii na temat tego wózka:
Link do: CYBEX wózek spacerowy ETERNIS M3 - BoboWózki

Woziłam swoją maleńką córeczkę bardzo lekką spacerówką Peg Perego, która miała świetny patent z "fartuchem" zamykającym siedzisko. Było przewiewnie i bezpiecznie, ale ja się nie łapię w nazwach ich modeli, podejrzewam, że to był jednak droższy model - nie wiem, czy te tańsze coś takiego oferują i czy by się nadawały.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry