reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Również mam wózek anex z tym, że z serii discovery. Łatwy w obsłudze, poręczny, praktyczny, solidny i zgrabny. To chyba najważniejsze jego zalety, resztę mogłabym wymieniać jeszcze długo;) Dodam tylko, że jest bardzo bezpieczny dla maluszka i wygodny, moja córcia uwielbia w nim spacerować;)[/QUOTE
A tak na przyszłość, czy ta wersja Discovery wyróżnia się czymś szczególnym, dużo róznie się od modelu Sport ? Z wersji Sport jest bardzo zadowolona!
 
reklama
Też go brałam pod uwagę ale wybrałam x-lander, ma tą przewagę że ma duży kosz zakupowy, poza tym budka jest naprawdę duża a to też teraz w upały będzie ważne, a bajery takie jak diody led w podnóżku i ładne kolory to też spore atuty tego wózka
 
hej, a czemu anexa odradzasz? Ja jeżdżę anexem drugi miesiąc i szczerze mówiąc nie widze w nim żadnych wad, jestem zadowolona z zakupu, więc chętnie sie dowiem, o co chodzi?:-)
 
Gondola była spoko, problemy zaczęły sie przy spacerowce. Pierwsze zepsuła sie regulacja oparcia, naprawa ( dziecko nie miało wozka przez miesiąc), pózniej okazało sie, ze spacerowka jest zle wyprofilowana i dziecko w niej wisi. Sąsiadka rownież miała anexa i jej syn przed rokiem przestał sie mieścić. Jest po prostu mała.
Do tego jak złożymy wozek to zajmuje sporo miejsca.

Jakbym jeszcze raz miała wybierać kupiłabym samą gondole i pózniej lepsza spacerowke.

Anex dla mnie wyrzucone pieniądze, niestety. Bo używałam go 7-8 miesięcy.
 
Ja mam sewille dżinsowa z camarello, gondola jest świetna, nie miałam z nią ządnych pprobkemów, Tosia ma 7 miesiecy to przesiadłysmy sie już na spacerówkę.... w prawdzie długo nią nie jeżdziłam ale poki co jest ok, a czytalam rózne opinie na temat tych spacerówek. Wózek jest naprawde zwinny i lekko się go prowadzić, fajne jest to zę moge zmieniac siedzenie w sacerówce w obie srtrony, narazie sa to nasze pierwsze wyrpawy to wolę mieć ją do siebie, ale pożniej niech sie rozgląda. Spacerówka ma fajna torbę pod siedzeniem, gdzie mieszacza sie wszystjie otrzebne rzeczy i przypadkowe zakupy. Oparcie moge regulowac, przydaje sie na drzemki podczas spacerów, kiedy moge ja rozłozyc na plasko. Jedyne ale mam do pasów... bo są trochę cienkie i trzeba sie pobawic, żeby je wyregulowac.... musiałam zdjąc material z oparcia i poprzewlekac w wyrzsze otworki....to było troche zabawy, sle poza tym jestem bardzo zadowolona i polecam.
 
reklama
Do góry