reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
mój wózek jest mega!!!dzisiaj śnieg, bryja roztopiona i tylko patrzyłam jak inni sapią jak popychają swoje karety, u nas duże kółka,amortyzacja, czy sama nie wiem co, może wyważenie, może obciążenie akuratne?super pospacerowaliśmy, i najlepszy myk, to okno w gondoli, mogę zajrzeć, czy śpi, bez odchylania pokrywki.
Jaki masz wózek?
 
viva life, tutis. Mam tylko taką fotkę, bo mi tel. nie chce oddać zdjęć.
 

Załączniki

  • 75.png
    75.png
    131,4 KB · Wyświetleń: 112
Myślę, że to spory budżet i spokojnie coś fajnego znajdziesz. A jaki miałaś poprzedni wózek?My nasz pierwszy pożyczyliśmy i nosidełko też, ale teraz stoimy trochę lepiej, to już się nie muszę tak ograniczać.
 
reklama
viva life, tutis. Mam tylko taką fotkę, bo mi tel. nie chce oddać zdjęć.
Tez będę mieć ten wozeczek, kolor żółty meeeggaa ja jednak zamówiłam czarny bo jakoś się obawiałam robaków latem. Fajnie, ze się dobrze sprawuje, mnie odrazu tutis zauroczyl i nie chciałam już nic innego [emoji7]
 
Do góry