reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
a używany wchodzi w grę? może na fb popatrz?te droższe wózki mają grupy fanów i czasek ktoś sprzedaja poniżej 2 tys. jeszcze z gwarancją myślę, że xlandera też znajdziesz takiego. Albo komis, tam nawet powinni dać gwarancję.

Bylam chyba w 10 sklepach i w kazdym sprzedawcy mowia co innego haha mysle, ze dopiero jak kupie bede wiedziala co jest zle, a co dobre. Nad uzywanym sie raczej nie zastanawialismy. Uwazam, ze cena 2000 juz nie jest niska i nie potrzeba wydawac więcej.
 
reklama
Ja tylko potrzebuje propozycji dobrego wozka, lekkiego malego i z duzym otwartym koszem. Do 2 tysiecy, bo dokupie fotelik i wyjdzie 3. Szukam juz 3 miesiac i zaczyna mnie to denerwowac. Te duze z amortyzacja sa piekne, gdybym nie musiala go nosic to nie zastanawialabym sie 5 minut nawet. Co do tego easy go cena jest bardzo niska, myslalam zeby pozniej sobie dokupić jakas fajna spacrowke, a ta zawioze sobie do mamy. Juz glupieje.

Może sprawdź sobie salse 4 z abc design?:)
 
Używała któraś z was może bebetto Holland? Te nowe co wyszły w 2017 ponoć.
Zależy mi na wysokim wózku bo razem z partnerem mamy po 180cm. Mieszkam za granicą więc nie bardzo mam gdzie iść zobaczyć [emoji24]
 
Anex sport miałam, jeśli chcesz wózek na spacery i masz go na parterze to jest Ok, dobrze się prowadzi i posiada dobra amortyzację. Jeśli znoszenie go i w ogóle stanowczo odradzam. Jest ciężki, zajmuje dużo miejsca. Polecam greentom w wersji gondola później reversible. Najlepsze wozki :) lekkie i przewiewne super się sprawdzają
 
reklama
Do góry