reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek polecacie? 2018

J

jadziaaa

Gość
Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie odnośnie jaki model wózka wybrać. Będę go używać głównie w mieście. Chciałabym, żeby łatwo się składał i mieścił się w bagażniku samochodu. No i oczywiście, żeby miał nowoczesny design. Mam jeden typ, ale nie wiem co o nim sądzicie. Podoba mi się wizualnie - Anex Cross lub Anex Sport. Oczywiście, żeby cena była w miarę. :) (max. ok. 4500 tys. za 3 w 1 lub 2 w 1). Czekam na Wasze opinie.
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
reklama
Hej dziewczyny, a ja mam takie typy:
Bebetto Torino Si,
Adamex Reggio lub Luciano sp. edition,
Tako Junama Diamond s-line,
miała może któraś z Was do czynienia z tymi modelami, albo z producentami i może coś podpowiedzieć? :)
 
no dokładnie, jak się cos psuje, a mamy jeszcze gwarancję to dlaczego z tego nie korzystać. Jasne, żeróżne rzeczy się moga zadziać, przecież to są tylko rzeczy i się psują...
 
Hej, dziewczyny
Poszukuje kompaktowego, lekkiego wózka który posłuży córci do ok 4rż.
Często podróżujemy zarówno autem jak i samolotem. Czasem same a czasem całą rodziną. Dlatego tak ważna jest dla mnie waga oraz kompaktowość wózka.
Do tej pory znalazłam jeden model, który pasuje mi wizualnie natomiast nie wiem jak on się sprawdza w praktyce. Chodzi o Easywalker Buggy XS. Czy któraś z Was ma ten model i może coś więcej o nim napisać?
Druga sprawa to wygląd. Niby rzecz drugorzędna, ale cieszy oko.
Który Waszym zdaniem jest ładniejszy:
1. Gładki - Link do: Easywalker Buggy XS Wózek spacerowy z osłonką przeciwdeszczową Monaco Apero
2. Z wzorem - Link do: Disney by Easywalker Buggy XS Wózek spacerowy z osłonką przeciwdeszczową Mickey Ornament
Czekam na polecenia :)
 
reklama
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Do góry