reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki Wózek Polecacie :) ????

ona1986

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2010
Postów
493
Hello....

Pomyslałam ze moze któras z Was juz ma super sprawdzony wózek który poleci... bo duzo z Nas juz ma 2, 3 dzidzie :) Ja oglądałam wózki interesuje mnie wózek do max jakos... 1200 zł... znalazłam taki http://allegro.pl/item1251003843.html a tutaj drugi link do tego samego.. Wózki dziecięce wielofunkcyjne TAKO Jumper X. Kolekcja PIRATZ - Wózek trzyfunkcyjny TAKO Jumper X Piratz (grafitowo-turkusowy) - TAKO , cos mozecie o nim powiedziec... Zalezy mi na wózku Trzyfunkcyjnym...Gondola, Spacerówka, Fotelik Samochodowy... :-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ona ja ten drugi wozek co dałas linka ogladałam na zywo i jest moim zdaniem strasznie wywrotny,zainteresowałam sie nim w sklepie bo był bardzo lekki ale tez łatwo sie ''gibał na boki''.
Mi sie podoba ten Wózek dziecięcy XQ - X-lander jest drozszy ale my mamy bardzo mały bagaznik i ten wozek super sie składa i jest lekki,no i pasuja do niego foteliki maxi cosi,ponoc najlepsze. Jeszcze go na zywo nie widziałam.
Tez fajny i lekki był mutsy transporter za 1600zł ale ponoc ma bardzo słaby stelaz.
 
już gdzieś pisałam o wózku, ja teraz kupować żadnego nie będę bo mam po Hani i jestem z niego zadowolona, może nie jest trendy:-D ale spełnił swoje zadanie w 100% nam zależało żeby kupić tylko gondolę a takich ofert było mało, w końcu znaleźliśmy wózek firmy JEDO w wersji limitowanej i nie żałujemy:-) na allegro znalazłam taki ale w innym kolorze 1 w 1 JEDO BARTATINA GTX super okazja (1255198300) - Aukcje internetowe Allegro, dla mnie najważniejsze było, żeby wózek miał dużą gondolę, bezszelestną budkę, miał duże pompowane koła, był "miękki" podczas jazdy;-) a paski w tym momencie pozwalały na jazdę po różnym terenie, nawet wyboistym bez podrzucania dzidziulkiem w środku, więcej modeli można zobaczyć tu Jedo - Producent wzkw dziecicych.

ona1986 oglądałam Tako Jumper na żywo, bo go znalazłam na allegro i mi się spodobał, wiec jechaliśmy z M. pooglądać go z bliska, niby fajny, ale jak go po sklepie prowadziliśmy to wydawał się bardzo sztywny i twardy, na pewno nie dałoby się w nim pokołysać maluszka, przynajmniej takie było nasze pierwsze wrażenie
 
Ostatnia edycja:
Ola wlasnie te stelaze leciutkie kurcze mogą byc faktycznie wywrotne... :sorry: Pati bardzo mi sie podoba ten wozek jasny, ale jest 1 w 1 a ja jednak chyba wole 3 w 1... , z jednym kólkiem z przodu mojemu M sie absolutnie nie podobają hehe ( wybredny ) a X - Lander to troszku wyzsza polka własnie...:rofl2:
 
Ona my sie zastanawiamy nad uzywanym zawsze jest taniej taki 2w1 mozna kupic juz za np 1200 a fotelik to trzeba nowy kupic ,chyba ze masz pewnosc ze jest bezwypadkowy.
 
reklama
Do góry