reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Jaki Wózek Polecacie :) ????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2011' rozpoczęty przez ona1986, 4 Październik 2010.

1. kapryśna

kapryśna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    to mura i elea są czterokołowe i trzy tak? Myślałam że tylko mura :)

2. bawarka

bawarka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Z tego co kojarzę to mura jest czterokołowa lub trze a elea tylko czerto. :)

3. reklama
  4. Mama dwójki.

Mama dwójki.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Polecam świetny wózek Mutsy Igo jestem z niego bardzo zadowolona ,komfortowy, stylowy nadaje się na każdy nawet bardzo wymagający teren. Najlepszy wózek jaki do tej pory spotkalałm. :)

5. Pola11

Pola11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na forach rządzi Maxi Cosi i Mutsy z tego co widzę, ale ja stawiam na moją sprawdzoną Teutonię. Mam Mistrala, ale podobno inne modele są równie spoko.

6. nowakm1

nowakm1

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Za 1200 zł mogłabyś kupić wózek używany. Ja też nie miałam wysokiego budżetu ale dołozyłam trochę wiecej i nie żałuje. Ja kupiłam wózek anex sport. Jest super, zgrabny i leciutki przez co łatwo go wnosić w moim przypadku na 3 piętro :) pozdrawiam

7. adam_beatka

adam_beatka Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja korzystam z wózka vicco z adamexu. Sprawdza się w 100% zwłaszcza, jeśli chodzi o funkcjonalność. Jak dziecko wyrośnie to po prostu zmieniasz wkładki z gondoli na spacerówkę, ma świetne kółka wertepy czy wertepy u mnie mała śpi jak makiem zasiał. No i mają duży wybór w kolorystyce. Jak na razie jezdzimy nim od kilku miesięcy i jestem zadowolona.

8. Berenika90

Berenika90

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    u nas króluje anex sport, niedługo się przesiądziemy do specerówki, myślę, że na pewno przed zimą :)

Poleć forum