reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek spacerowy wybrać?

Dołączył(a)
3 Maj 2021
Postów
5
Proszę o poradę jaki wózek spacerowy wybrać?
Często spaceruje nad rzekę i do lasu więc musi sprawdzić się w trudnym terenie. Na pompowanych kołach odpada.
 
reklama
Wydaje mi się, że właśnie na takie tereny duże pompowane koła są najlepsze bo zapewniają dobrą amortyzację.
 
A jak nie pompowane to żelowe i wózek z dobrą amortyzacja. Na pewno na takich kołach jest Baby Design Look Gel i sprawdzilabym Espiro Sonic, bardzo podobne, ale baby design wiem że takie koła ma i jest bardzo dobry, polecam bo też go używamy (drugi atut to spoko patent na podnoszenie oparcia).
 
Mam wózek spacerowy Britax-Romer B-Motion 4 i jestem z niego bardzo zadowolona. Ma fajne koła pompowane ze skuteczną amortyzacją. Bardzo dobrze się go prowadzi na każdej powierzchni. Jest wart swojej ceny. W al.to jest w bardzo dobrej cenie: Britax-Romer B-Motion 4 z kodem rabatowym: WITAMY-LATO. :)
 
ja po lesie jeżdżę x-cite na piankowych kołach i spokojnie daje rade :) amortyzacja spoko więc sobie radzi. więc nie tylko pompowane dadzą radę
 
reklama
Najlepszą spacerówką jaką miałam był baby Jogger Elite. Super sobie radził w każdym terenie. Bardzo lekki i łatwy w prowadzeniu.
 
Do góry