reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek używany warto kupić?

no i o to chopdzi, super, że jestes zadowolona z mury, bo wozek trzeba wybierac nie tylko pod dziecko ale i pod mamę :)
 
reklama
u nas to tatus chcial sie zdecydowac jeszcze na Buzza,bo mielismy juz wczesniej wozek firmy Quinny i sprawdzna firma, ale stwierdzialam ze to ja bede wiecej uzytkowac i nie mial nic do gadania, chociaz buzz tez mi sie podobal ale bardziej mura :)
 
a to juz od rodzicow zalezy, tak czy siak uwazam, ze mura to dobry wybor, mam nadzieje, ze dobrze ci sie jezdzi
 
ja swojemu dziecku nie mogłabym kupić używanego wózka :( kupiłam nowy, bo chce by miał wszystko to co najlepsze i najbezpieczniejsze, a wybrałam model passo 2w1 wiec od razu spacerówka i gondola
 
murą jezdzi mi sie swietnie :) juz troszke uzywamy i nie moge zlego slowa na nia powiedziec, a co do nowych i uzywanych, to kazda mama chce wszystkiego co najlepsze dla swojej pociechy, nie kazda tylko stac, a dziecku to wszystko jedne czy markowy wozek czy nie wazne by mama byla zawsze przy nim i kochala :)
 
Maxi Cosi jest ciekawą propozycją dla mam, które cenią sobie multifunkcjonalość, bo naprawdę cuda można robić z ich wózkami :)
 
Może nie tyle jaki wózek używany warto kupić bo nikt w 100% nie udzieli odpowiedzi na to pytanie,bardziej skup sie na stanie faktycznym wózka,czy aby nie szwankuje żaden element oraz czy jest wygodny. Od tego moim zdaniem należy zacząć.
 
uwazam, ze jednak Maxi Cosi moze byc dobrym wyborem dla Ciebie :) jesli cenisz sobie wygode dziecka oraz prostote uzytkowania to warto
 
reklama
jak uzywany to wlasnie dobrych firm z wyzszej polki, bo one nie niszcza sie tak latwo i spokojnie moga posluzyc kolejnym dzieciom, chociazby quinny, szczegolnie buzz, chyba nie do zdarcia
 
Do góry