reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek używany warto kupić?

Ja osobiście używam wózka Jedo Bartatina. Jest ciężki, masywny, ma dużą osłaniającą od wszystkiego budkę, łatwy w prowadzeniu, staranuje wszystko przed sobą, ja mam na paskach a nie na amortyzatorach i dziecko nie czuje wszystkich dziur w chodnikach, łatwo się rozkłada i składa, ładny wizualnie. Jedyny minus to rzep przy koszu, ale to nie jest jakiś duży problem. Tylko, że my kupiliśmy nowy, ale sądząc po zużyciu a w sumie nie zużyciu wózka w stosunku do czasu i w jaki sposób go użytkuję to spokojnie 2 dzieci posłuży. Jedynie co to paski skórzane trzeba kontrolować czy się nie przecierają już na tyle żeby wymienić. Ale ja mam 10 miesięcznego synka i jeszcze nie ma śladów zużycia pasków.
 
reklama
przegladałam wszytskie fora, to jest pare ciekawych modeli, polowałam na quinny, ale dosyć ciezko taki złapać gdzieś na aukcjach
 
Dziewczyny a może jest tutaj użytkowniczka spacerówki Baby design mini? Na lato na działkę i bardziej kompaktowo szukam spacerówki i zastanawiam się nad tym modelem. Tylko opinie są różne albo naj naj naj lepsza albo skrajnie w drugą stronę...
 
tak, na olx można zlapac fajne wozki w dobrej cenie :) moja siostra kupila tam zappa xtra z quinny po taniości :) chociaż za tak dobry wozek warto dac nawet i więcej kasy :)
 
lepiej uzywany a dobrej jakosci niz nowy byle jaki :) quinny ma naprawde fajne wozki w swojej ofercie, a co najwazniejsze- lekkie i wygodne w prowadzeniu :)
 
ja kupiłam używanego jeepa byłam z niego bardzo zadowolona syn jeździł do 3 roku życia duże pompowane koła, dużo miejsca w środku dodatkowy kierownica grająco. był świetny jeszcze od nas ktoś odkupił :)
 
Może nieco z innej beczki - znajoma kupowała na allegro wózek bliźniaczy - polecam sprawdzić wymiary wózka, jeśli planujecie zakup, znajomej wózek nie mieścił się w drzwiach do windy! Sprawdziła drzwi do mieszkania i bagażnik a winda ją niemile zaskoczyła. Ku przestrodze :)
 
reklama
Myślę że może lepszym rozwiązaniem będzie kupienie wózka nowego, jednak troche tańszego, Adamex ma różne tańsze pozycje, a jednak kupienie używanego wózka wiążę się też ze złuszczonym naskórkiem lub roztoczami w łóżeczku, nikt tego nie chce
 
Do góry