reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki wózek wielofunkcyjny- pomóżcie

Weekend spędziłam w sklepach z wózkami. Moje przemyślenia:
Jak się ma mało kasy to kupić gondolkę najtańszą (np. Arti) i zbierać na spacerówkę, a fotelik pożyczyć lub kupić używany.
Jak się ma średnio kasy można za 930 kupić zestaw Beebee -gondola spacerówka fotelik. Z czasem trzeba będzie dokupić większą spacerówkę.
Jak się ma kasę kupić za 2700 zestaw Jane -gondola spacerówka fotelik, posłuży 3 lata.
Jak się ma masę kasy kupić Emmaljunga gondolę, spacerówkę Jane i foteliki dedykowane do wieku.
 
reklama
icon10.gif
wózek Cam MB X6 Tris :szok::baffled::nerd: POMóżCIE:szok::baffled::nerd:
Witam :biggrin2: Mam pytanie, czy ma któraś z Was wózek Cam MB X6 Tris ?? Chcę go zakupić a nie mogę znalezć żadnych opinii na jego temat. :-( Mieszkam w Londynie a wózek będzie kupowany w Polsce, ponieważ tu go niema :confused: Nie mogę go dotknąć podnieść i przetestować, dlatego zależy mi na opinii kogoś, kto go użytkuje :tak: Z góry dziękuję i Pozdrawiam :happy:
 
Witam wszystkich!
Bardzo proszę o pomoc w wyborze wózka wielofunkcyjnego bo jest ich tak strasznie dużo,że sami już nie wiemy który wybrać.Od razu dodam że bierzemy pod uwagę Chicco trio enjoy,Coneco V3

wprawdzie nie zdążyliśmy jeszcze przetestować większej ilości wózków ale na początek zerknij tutaj. Mam nadzieję, że ten test choć trochę Ci pomoże.
 
Ja mam Orbit Baby G2 i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z tego wózka. Jest bardzo funkcjonalny, sprawdza się w każdej sytuacji, nie mam problemu żeby wnieść wózek po schodach, sprawdza się również podczas wyjazdów, dobry jest również nad wodę - co prawda po piachu nie jeździ - ale dziecko może spokojnie spać w nim, wózek ma osłonkę przeciwsłoneczną oraz wentylację w siedzisku. Jest to fajne rozwiązanie. Ostatnio nawet widziałam ten wózek w serialu o prawnikach. Wózek jest the best
Zobacz załącznik 558654
 
Ja mam Orbit Baby G2 i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z tego wózka. Jest bardzo funkcjonalny, sprawdza się w każdej sytuacji, nie mam problemu żeby wnieść wózek po schodach, sprawdza się również podczas wyjazdów, dobry jest również nad wodę - co prawda po piachu nie jeździ - ale dziecko może spokojnie spać w nim, wózek ma osłonkę przeciwsłoneczną oraz wentylację w siedzisku. Jest to fajne rozwiązanie. Ostatnio nawet widziałam ten wózek w serialu o prawnikach. Wózek jest the best
Zobacz załącznik 558654


Wózek faktycznie robi wrażenie i to ogromne. Robi wrażenie również jego cena. Chyba nawet większe, niż sam wózek.
 
Do góry