reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jaki wózek wielofunkcyjny- pomóżcie

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2008
Postów
3
Witam wszystkich!
Bardzo proszę o pomoc w wyborze wózka wielofunkcyjnego bo jest ich tak strasznie dużo,że sami już nie wiemy który wybrać.Od razu dodam że bierzemy pod uwagę Implast Volant, Bolder 3, Bexa B3 ,Chicco trio enjoy,Coneco V3
(Przyznam szczerze, że najbardziej podoba mi się ten coneco v3 i chicco.)
Chodzi nam przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo dziecka oraz to czy sama sobie poradzę z użytkowaniem wózka.Ważne jest m.in to czy będę umiała go wtargać na 4 pięto (bez windy oczywiście), to jak się do prowadzi i nie ukrywam że cena również ma znaczenie ( na wózek możemy przeznaczyć 2000 zł ale jeśli możemy kupić tańszy i równie dobry tym lepiej).
Przyznam szczerze, że ten wózek Chicco jest najlżejszy i składa w tzw parasolkę ale nie wiem jak będzie się zachowywał na drodze i jak maluch będzie się w nim czuł. Z drugiej strony ten coneco V3 jest "bardziej solidny" ale czy sobie z nim poradzę?Już sama nie wiem....
Proszę pomóżcie!
 
reklama
Witam
Z całą odpowiedzialnością polecam CONECO V3 Jest świetny, super się nim operuje I muszę przyznać ze tez jest lekki. Z drugigo piętra znoszę go sama + malucha :) Także polecam na 100 %
Pozdrawiam.
 
Ja jeszcze nie mam tego wózka, ale też przymierzam się do V3. Podoba mi się, że spacerówkę można ustawiać przodem lub tyłem, co w ostatnich hitach ;-) jak atlantic czy toledo (o których też myślałam) nie da się zrobić. No to, że jest lekki jak na wózek wielofunkcyjny - to już nie wspomnę. No i cena bardzo rozsądna, bo po dokupieniu fotelika chyba coneco pionier zestaw wychodzi za niecałe 1100 zł o ile się nie mylę. Innych wózków nie znam.
 
Ja mam Maxi Cosi Mura. Kosztuje 2400 zł bo to nowość ale warto. Chicco 2 óm moim znajomym sie koła rozwaliły a fotelik tak szybko sie wgniata, ze dziecku musieli od 2 miesiaca podusie podkładac pod plecki.
 
Tak się zastanawiałam nad wózkiem, aż w końcu decyzję podjął mój kochany mąż :) i kupiliśmy X-landera XA w limitowanej wersji moro.Szczerze mówiąc myślę, że dobrze zrobiliśmy bo wózek jest naprawdę fajny zobaczymy jak się będzie sprawdzał w terenie.
 
Witam
Mam podobny problem co koleżanka, zastanawiamy się nad kupnem wózka coneco v3, nie widziałam go na żywo jedynie w necie. Jaka jest jego wysokość i rzeczywista waga stelażu z gondolą. Interesuje mnie też wielkość gondoli, termin mam na wrzesień a więc całą zimę będzie służyła mi gondola, czy jest ona wystarczająco duża. Bardzo będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Z góry dziękuję
Ewelina:-D
 
Mam nadzieję,że sie ten temat odświeży, bo jestem w ostrej fazie przeglądania różnych typów wózków i sama nie mogę się zdecydowac:confused:.
Na początku tez mi sie podobał CONECO 3,ale ma on :"kubełkowe" siedzisko, co nie jest polecane(dziecko nawert jak "leży", to jego kręgosłup jest w pozycji "L").Na jakimś innym forum przeczytałam też, że CONECO produkuje ładne, ale słabej jakości wózki...nie wiem, czy to prawda...

Zebrałam swoje typy do kupy i oto one:
 
reklama
A ja Ci z czystym sumieniem polecam Inglesine Zippy. Jest to super wózek, wiem bo mam od samego poczatku jak tylko Maksiowy sie urodził. Najpierw jeździł w gondoli, a w spacerówce do dziś. Oczywiście można kupić w zestawie fotelik samochodowy, który można wpiąc w stelaż.
Wózeczek jest lekki, łatwy w obsłudze, miesći się spoko w bagazniku. Można cal zdjąć i wyprac w pralce ja tak robię przynajmniej raz w miesiącu. Koła sa super, nie za duże nie za małe. Z reka na sercu polecam, ani razu się nie popsuł, a jeździmy dużo. Zaraz poszukam jak znajde to wkleje foty.http://www.alewozki.pl/product_info...zippy?osCsid=02489dacfd20ce58196050b2651beb58

ja mam dokładnie ten kolor. do tego kupujesz w zestawie gondolke + fotelik. koszt ok 2400 zł.
 
Do góry