reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Bombowamamuśka, 26 Kwiecień 2016.

1. Bombowamamuśka

Bombowamamuśka Początkująca w BB

Dzień Dobry wszystkim mamusiom :)
    założyłam nowy temat bo niestety ostatnie posty na temat wózków są sprzed 11 lat :p
    Co myślicie na temat wyboru wózka? Jaki powinien być wózek idealny ?
    Jestem przyszłą mamą, jedynaczką, pierwszą wśród grupy przyjaciół, która spodziewa się dziecka, tak więc chyba same widzicie, że ciężko o jakaś dobrą radę ze znajomego źródła.
    Jedynym narzędziem jest dla mnie internet :D przeszukałam go ostatnio dość mocno i odnalazłam wiele pozytywnych opinii na temat niemieckiej marki teutonia. Wózki wizualnie prezentują się ładnie, tylko nie wiem czy mają wszystko to czego potrzebowałaby przyszła mama tak by wózek pozostał z nami na dłużej.
    Będę wdzięczna, za każdą odpowiedź! :)

2. Dusia1506

Dusia1506 Fanka BB :)

Mój synek urodził się półtora miesiąca temu, mamy x-landera, bardzo sobię go chwalę.
    Korzystamy teraz z gondolki, sprawia się idealnie, jakość to niestety cena, zakup wart polecenia. Lekki, łatwo się składa, polecam

3. reklama
  4. wojtasek105

wojtasek105 Początkująca w BB

Ja korzystam z wózka Jane Muum, bardzo przyjemnie się go prowadzi, lekki, przyjemny, polecam.

5. kaska369

kaska369 Początkująca w BB

Myślę że powinnaś określić co w wózku jest dla ciebie najważniejsze. Gdzie będziesz jeździć, drogi równe czy raczej wertepy, czy chcesz mieć wózek nowoczesny czy raczej w stylu retro. Powiem ci tak, dla mnie najważniejsza była amortyzacja w wózku, żeby maluch miał komfort jazdy to znaczy żeby nie podskakiwał na każdej nierówności. Dlatego wybrałam model z czterema pompowanymi kołami i dodatkową amortyzacją. Mogę ci polecić wózek anex sport.

6. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

najlepiej wybierz sie do sklepu stacjonarnego, ja tak zrobilam, pojeździj wózkami, zobacz co ci pasuje, obejrzyj na spokojnie ze wszystkich stron, najwazniejsze sa koła, głębokosc gondoli i spacerówki, rozkładanie, składanie, długość daszka, pasy, a potem dodatki. a potem zrob jak ja, kup wozek przez internet, ja zaoszczedzilam na maxi cosi stella ok. 250zł

7. Marianna_Mama

Marianna_Mama Zaciekawiona BB

Dla mnie ideałem jest Mura od Maxi Cosi, kupiliśmy 3w1 razem z fotelikiem. Łatwo się nim manewruje, siedzisko można ustawić zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, koła są piankowe (odpada pompowanie, przebita dętka itp.) i producent gaje na swoje wózki i foteliki dożywotnią gwarancję. W ogóle ten wózek ma dużo pozytywnych opinii w porównywarkach cenowych na blogach o tematyce dla młodych rodziców.

8. MajeczkaPL

MajeczkaPL Fanka BB :)

wiem, bo i na stelle jest dozywotnia gwarancja maxi cosi, trzeba tylko wozek zarejestrowac jakby, wlasnie my wybieralismy miedzy stella a mura i staneło na stelii, miala wiecej wariantów kolorystycznych

9. dsylwia009

dsylwia009 Początkująca w BB

10. reklama
  11. Olgi89

Olgi89 Fanka BB :)

My sie zdecydowalismy na Mutsy Igo 2w1 :D:D jestem zakochana w nich! Bardzo podobaja mi sie jeszcze wozki firmy bugaboo buffalo , ale jednak tutaj cena lekko przegieta hihi :oo2:

Ps. Moze ktoras z Was ma tez Mutsy Igo , chcialabym sie dowiedziec opini :)

12. annasarna

annasarna Zaciekawiona BB

Witaj, szczerze to Teutonia jest fajna ale nie za takie pieniądze:) ja mogę polecić Ci Anexa Sporta. Tańszy a naprawdę robi wrażenie wizualne:) Mam go prawie 5 m-cy i jak na razie polecam:) Amortyzacja jeszcze fajniejsza niż w teutonii

Poleć forum