reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Dołączył(a)
15 Kwiecień 2016
Postów
3
Dzień Dobry wszystkim mamusiom :)
założyłam nowy temat bo niestety ostatnie posty na temat wózków są sprzed 11 lat :p
Co myślicie na temat wyboru wózka? Jaki powinien być wózek idealny ?
Jestem przyszłą mamą, jedynaczką, pierwszą wśród grupy przyjaciół, która spodziewa się dziecka, tak więc chyba same widzicie, że ciężko o jakaś dobrą radę ze znajomego źródła.
Jedynym narzędziem jest dla mnie internet :D przeszukałam go ostatnio dość mocno i odnalazłam wiele pozytywnych opinii na temat niemieckiej marki teutonia. Wózki wizualnie prezentują się ładnie, tylko nie wiem czy mają wszystko to czego potrzebowałaby przyszła mama tak by wózek pozostał z nami na dłużej.
Będę wdzięczna, za każdą odpowiedź! :)
 
reklama
Mój synek urodził się półtora miesiąca temu, mamy x-landera, bardzo sobię go chwalę.
Korzystamy teraz z gondolki, sprawia się idealnie, jakość to niestety cena, zakup wart polecenia. Lekki, łatwo się składa, polecam
 
Myślę że powinnaś określić co w wózku jest dla ciebie najważniejsze. Gdzie będziesz jeździć, drogi równe czy raczej wertepy, czy chcesz mieć wózek nowoczesny czy raczej w stylu retro. Powiem ci tak, dla mnie najważniejsza była amortyzacja w wózku, żeby maluch miał komfort jazdy to znaczy żeby nie podskakiwał na każdej nierówności. Dlatego wybrałam model z czterema pompowanymi kołami i dodatkową amortyzacją. Mogę ci polecić wózek anex sport.
 
najlepiej wybierz sie do sklepu stacjonarnego, ja tak zrobilam, pojeździj wózkami, zobacz co ci pasuje, obejrzyj na spokojnie ze wszystkich stron, najwazniejsze sa koła, głębokosc gondoli i spacerówki, rozkładanie, składanie, długość daszka, pasy, a potem dodatki. a potem zrob jak ja, kup wozek przez internet, ja zaoszczedzilam na maxi cosi stella ok. 250zł
 
Dla mnie ideałem jest Mura od Maxi Cosi, kupiliśmy 3w1 razem z fotelikiem. Łatwo się nim manewruje, siedzisko można ustawić zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy, koła są piankowe (odpada pompowanie, przebita dętka itp.) i producent gaje na swoje wózki i foteliki dożywotnią gwarancję. W ogóle ten wózek ma dużo pozytywnych opinii w porównywarkach cenowych na blogach o tematyce dla młodych rodziców.
 
wiem, bo i na stelle jest dozywotnia gwarancja maxi cosi, trzeba tylko wozek zarejestrowac jakby, wlasnie my wybieralismy miedzy stella a mura i staneło na stelii, miala wiecej wariantów kolorystycznych
 
My sie zdecydowalismy na Mutsy Igo 2w1 :D:D jestem zakochana w nich! Bardzo podobaja mi sie jeszcze wozki firmy bugaboo buffalo , ale jednak tutaj cena lekko przegieta hihi :oo2:

Ps. Moze ktoras z Was ma tez Mutsy Igo , chcialabym sie dowiedziec opini :)
 
reklama
Witaj, szczerze to Teutonia jest fajna ale nie za takie pieniądze:) ja mogę polecić Ci Anexa Sporta. Tańszy a naprawdę robi wrażenie wizualne:) Mam go prawie 5 m-cy i jak na razie polecam:) Amortyzacja jeszcze fajniejsza niż w teutonii
 
Do góry