reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Rozwiązania
0
A proszę powiedzcie bo dzisiaj nasunęła się sugestia;
Albo cybex priam dwa w jednym na 5 miesięcznej gwarancji model 2018 albo balios s nowy również dwa w jednym

reklama

Tosia_S

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A proszę powiedzcie bo dzisiaj nasunęła się sugestia;
Albo cybex priam dwa w jednym na 5 miesięcznej gwarancji model 2018 albo balios s nowy również dwa w jednym
Zdecydowanie Priam. Ma lepszą amortyzację, i większą gondolkę. Chociaż niektóre funkcje mają podbne, jednak Priam to klasa sama w sobie. Jest też duż staranniej wykończony. Możesz też złożyć w nim spacerówkę razem z siedziskiem i masz tryb dwukołowy, czy podjazd pod kilka stpni nie będzie problemem, podobnie jak jazda po piasku.

Rozwiązania
0
Nawet skusiłabyś się kupić używkę na 5 miesięcznej gwarancji? Czy lepiej nówkę półkę niższy wózek taki jak balios s?

marlusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Nawet skusiłabyś się kupić używkę na 5 miesięcznej gwarancji? Czy lepiej nówkę półkę niższy wózek taki jak balios s?
Poszukaj na grupie na fejsie, czasem sprzedają z dłuższa gwarancją. Ja się skusiłam na priama, ale nowego :) balios widziałam w sklepie i dla mnie to porażka jak szmata ten wózek wyglada...

Sabina75

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Zanim wybrałam wózek czytałam mnóstwo recenzji na internecie który będzie najlepszy. Koniec końców wybrałam z Camini, koleżanka od nich miała i sobie chwaliła. Też jestem z niego bardzo zadowolona :)

Rozwiązania
0
Cześć :)
polecam Ci wózki od Kinder Prams - zakupiłam już jedną sztukę jakiś czas temu i moja koleżanka ostatnio na spacerze była pod wrażeniem tego jak te wózeczki wyglądają, ale też jaką mają jakość. Dla malucha sprawdza się świetnie, co więcej - rozmowa z konsultantami to prawdziwa przyjemność dla mamy, która spodziewa się dziecka. :) Przyjemnie i kulturalnie. Polecam! :tak:

Rozwiązania
0
Cześć :)
Macie może jakąś opinie na temat X-lander x-cite? Moj 7 miesięczny syn niestety wyrósł z gondoli, i poszukuje jakiejś spacerówki która nie zrobi mu krzywdy (jeszcze nie siedzi) i pomyślałam właśnie o x-cite (kubełkowe siedzisko). Mieszkamy w mieście więc trochę lżejszy wózek też by mi się przydał bo mój zestaw 3w1 to porażka.

reklama
Rozwiązania
0
Ja od siebie mogę polecić optimo air od easy go, jest stosunkowo lekki, gondola składa sie na płasko co jest mega atutem przy przewożeniu i ma pompowane kółka.Fajnie bo można kupić samą spacerówkę i dokupić do niej gondolę i mieć zestaw 2w1. Kupiliśmy go tutaj Link do: Wózek wielofunkcyjny Optimo Air Easy Go - Sklep dziecięcy eKokardka.pl gdzie nam go doradzono z czego bardzo się ciesze bo sprawuje się świetnie.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry