reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Ja właśnie wróciłam ze spaceru i szczerze powiedziawszy mam ochotę go wyrzucić. Strasznie odbija na chodnikach , klekocze na pół miasta, trzeszczy okropnie. Masakra :/

Jak nie chcesz żeby trzeszczał to wystarczy go odpowiednio konserwować smarowac itd.. A jeśli 'odbija' na chodnikach to nic tylko sie cieszyć - amortyzacja działa :) jeśli chcesz go utwardzić to poczytaj w instrukcji jak to zrobić bo na 100% się da :)
 
reklama
Jak nie chcesz żeby trzeszczał to wystarczy go odpowiednio konserwować smarowac itd.. A jeśli 'odbija' na chodnikach to nic tylko sie cieszyć - amortyzacja działa :) jeśli chcesz go utwardzić to poczytaj w instrukcji jak to zrobić bo na 100% się da :)
Wózek był odpowiednio konserwowany, smarowany, ustawiana amortyzacja, dokręcany, wszystko co możliwe :) utwardzany również. Ewidentnie jest z nim coś nie tak, wysyłam na serwis :(
Najgorsze jest to, że trzeszczy na pół miasta , dziecko tak się w nim trzęsie, że to nie do pojęcia. Obserwuje inne wózki, które na podobnym podłożu zachowują się cichutko i tak nie podskakują i co najlepsze wózki z dużo niższej półki.
 
Przede wszystkim musisz ustalić, czego oczekujesz od wózka. Ja zwracałam uwagę dosłownie na wszystko i ciężko mi było znaleźć wózek, który będzie mi odpowiadał. Ostatecznie zdecydowałam się na VICCO z Adamexu. Cena jest adekwatna do jakości, a spacery to sama przyjemność. Wózek jest wielofunkcyjny, więc będzie mi służył niedługo i ma wszystko, co niezbędne młodym rodzicom.
 
Mysorek ponarzekała i zniknęła :p Ja dalej czekam na swój wózek.. strasznie długo to trwa.. ale może dlatego, że to edycja limitowana, nawet nie mieli go w tym sklepie co zamawiałam. Cóż termin porodu zbliża się wielkimi krokami.. mam nadzieję, że pojazd małego astronauty dojdzie w tym tygodniu i będę mogła coś więcej o nim napisać
 
Myślę, że wybór wózka to dość indywidualna sprawa- dużo zależy od tego po jakim terenie chcesz spacerować, czy mieszkasz w domu lub mieszkaniu ( w tym drugim jest mniej miejsca na wozek plus nie kazdy chce 'targac' ciezki wozek po schodach) no i budżet. My niedawno kupiliśmy wozek riko naturo ecco i jestesmy zadowoleni.Dla mnie najwiekszy plus to pompowane koła i super amortyzacja, wozek dobrze sobie radzi nawet na problemowym terenie ( mieszkam na wsi, dużo spacerujemy po leśnych dróżkach, ktore nie sprzyjają spacerowaniu, a mimo to riko daje rade ;) )
 
Myślę, że wybór wózka to dość indywidualna sprawa- dużo zależy od tego po jakim terenie chcesz spacerować, czy mieszkasz w domu lub mieszkaniu ( w tym drugim jest mniej miejsca na wozek plus nie kazdy chce 'targac' ciezki wozek po schodach) no i budżet. My niedawno kupiliśmy wozek riko naturo ecco i jestesmy zadowoleni.Dla mnie najwiekszy plus to pompowane koła i super amortyzacja, wozek dobrze sobie radzi nawet na problemowym terenie ( mieszkam na wsi, dużo spacerujemy po leśnych dróżkach, ktore nie sprzyjają spacerowaniu, a mimo to riko daje rade ;) )
Dokładnie tak dorotaa84, to bardzo indywidualna sprawa więc praktycznie ile mam tyle zdań na temat który wózek jest najlepszy, dla mnie to x-lander bo słyszałam że to wózek nie do zdarcia, no i jak go oglądałam w sklepie to w porównaniu z innymi faktycznie jakiś taki solidniejszy się wydaje
 
Wszystkie te wózki fajne jak się tak w necie ogląda ale już na żywo jest inaczej, też się przymierzałyście w stacjonarnych sklepach? Mi też się xlandery podobają, mają fajne praktyczne kolory
 
Myślę że faktycznie x -lander ale model x-cite taki jak ja mam jest dobrym wyborem jeśli chodzi o dobry i stylowy wózek . Zwłaszcza że można do niego dobrać bez problemu wszystkie potrzebne akcesoria a przy tym jest lekki, wygodny i bardzo zwrotny, wszędzie da się nim wjechać
 
reklama
Ja miałam problem z wyborem, bo kompletnie się na tym nie znałam. Im więcej czytałam, tym miałam większy problem. W końcu koleżanka mi pomogła, w sumie to poleciła mi wózek taki sam, jaki ma ona, czyli barlettę firmy Adamex. Nie chciało mi się już szukać, więc kupiłam taki sam. W sumie jestem z niego zadowolona. Jest ładny, ale najważniejsze, że nie jest ciężki i mogę sobie z nim sama poradzić. Muszę przyznać, że dobrze się go prowadzi. Co prawda mam go od niedawna, ale to chyba był dobry wybór.
 
Do góry