reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Taki, który będzie lekki, poradzi sobie na każdym podłożu, będzie zwrotny, składany i po prostu komfortowy. Dla mnie takim wózkiem jest Larktale – obecnie używami spacerówki ChitChat, która kosztowała 899 zł ( ) i którą pokochaliśmy także z uwagi na ekologię – materiał nadaje się do recyklingu.
 
reklama
My szukaliśmy lekkiego wózka, ze zdejmowaną gondolą i regulowaną rączką. Poszliśmy do sklepu Tosia w Warszawie, żeby się przymierzyć i padło na Cybex Mios Spring Blossom. Najwygodniejszy dla mnie do złapania, a mam kilka schodków do pokonania. Polecam "dotknąć" zawsze wózek przed zakupem, bo ten na który byliśmy pierwotnie zdecydowani mi nie podpasował ;)
 
My poszlismy do sklepu stacjonarnego, zeby sie przymierzyc do wozka, bo ja jestem niska i nie kazdy mi pasuje, lubie wozek podniesc, zlapac jak sie nosi.Zawsze tak wybieramy wozek czy fotelik, ja wole dotknac, przeniesc itd. My akurat bylismy w sklepie Tosia i wybor padl na Cybex Gazelle X. Na szczescie dziadki sie zlozyli jako prezent
 
Witam
Mam takie pytanie ,czy ktoś się nie orientuje ,czy przednie koła cybex priam 2.0 będę tez pasować do wózka cybex priam 1.0?
 
My poszlismy do sklepu stacjonarnego, zeby sie przymierzyc do wozka, bo ja jestem niska i nie kazdy mi pasuje, lubie wozek podniesc, zlapac jak sie nosi.Zawsze tak wybieramy wozek czy fotelik, ja wole dotknac, przeniesc itd. My akurat bylismy w sklepie Tosia i wybor padl na Cybex Gazelle X. Na szczescie dziadki sie zlozyli jako prezent
no wlasnie dzieki bogu za tych dziadkow bo my podobnie z naszym wózkiem Baby Jogger XD
 
Do góry