reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek z fotelikiem "klik-klik" - wasze praktyczne opinie

Nikt mi nic nie wmawaiał, nie pytam sprzedawców w sklepie bo oni tu guzik wiedzą, chcę tyclko towar wypchnąć, im droższy tym lepiej. Decyzja była przemyślana i okupiona sporą lekturą na ten teamat w necie i nie tylko. Świetnie spisał się podzas podrózy do Chorwacji w zeszłym roku. To dla mnie wystarczające upewnienie, że podjęłam dobrą decyzję.

no ale chicco też ma 4 gwiazdki i to nie jest shitt :-) oczywiście mówimy o synthesis x-plus :-) nieważne :-) ale swoją drogą czasem chce mi się śmiać z ludzi , którzy kupują najlepszy fotelik 0-13 kg i albo wiozą dziecko przodem do kierunku jazdy albo na przednim siedzeniu masakra :szok:

wiekszej bzdury nie slyszalam zeby oceniac fotelik i bezpieczenstwo wlasnego dziecka na podstawie aspektow wygody.....

baza do fotelika emmaljunga jest już niedostępna od jakiegoś roku bądź dłużej, a sam fotelik oczywiście poprawnie zapiety pasami ma bardzo dobre oceny :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Tutaj się nie zgodzę. Fotelik emmaljunga BEZ BAZY ma ocenę 4/5, z bazą 1/5, jednak baza zupełnie nie jest potrzebna gdyż fotelik szybko zapina się i bez niej :)

Ja ten fotelik, a raczej to co z niego zostaje, widziałam w crash testach i wystarcza mi by go nie kupić. Na swoim dziecku tym bardziej nie zamierzam testować.
 
Ja ten fotelik, a raczej to co z niego zostaje, widziałam w crash testach i wystarcza mi by go nie kupić. Na swoim dziecku tym bardziej nie zamierzam testować.
ja tez ;-) widzialam filmik ktory pokazuje jak fotelik zachowuje sie w trakcie kolizji i co pozniej z niego pozostaje.
Jesli chodzi i uzywanie fotelika bez bazy to...hmmm, u nas (tu gdzie mieszkam) od wielu lat jest to niedozwolone, dlatego dla mnie nawat taka opcja nie wchodzila w rachube. Ostatni raz wiozlam dziecko w foteliku bez bazy hmm, dokladnie daty nie pamietam.....niech pomysle ale to dziecko skonczy za niecaly miesiac 18 lat :-D
 
Hej, my od 3 miesięcy śmigamy magnum z Bebbetto (polska firma). Duża gondola, pompowane kola, duży koszyk na zakupy, gondola i spacerówka montowana przodem i tyłem, adaptery do fotelików maxi-cosi. No i mój hit: jak przychodzę do domq to w przedpokoju zdejmuje koła (ok 30 sekund), stelaż chowam pod łóżeczko. W samochodzie też się to bardzo przydaje - mamy plastikowy pojemnik jak np. kola są mokre. No i wózek jest lekki i zwrotny - robi 360 stopni w miejscu.
Cena też jak dla mnie ok. bo na allegro ok 1100zl
 
reklama
Mamy, u mnie to bardzo istotny watek z tym fotelikiem do ramy przypinanym, bo jak się w kólko siedzi w aucie, to dobrze by bylo to zapiąć ciach, ciach. Czy któraś może korzystala z fotelika x-car na którejs z ram navingtona? Co prawda już jestem zdecydowana że to bedzie ten wózek, ale chciałam dopytać czy tam jakieś adaptery trzeba, czy po prostu się fotelik wrzuca?
 
Do góry