reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek z fotelikiem "klik-klik" - wasze praktyczne opinie

Rikapa - moj post byl pisany rok temu, ponadto tekst byl zapozyczony z polskiej strony opisujacej testy fotelikow. Absolutnie wiele moglo sie zmienic przez rok poniewaz co chwile wychodza nowe modele i testy sa powtarzane regularnie, natomist na rynku amerykanskim produkty Chicco nadal sa bardzo kiepsko notowane, uznawane sa za tandetne poza jednym wczesnoniemowlecym fotelikiem na bazie LATCH (czyli tutejszej odmianie europejskiego isofixu) ktory byl wypuszczony na nasz rynek okolo 4 lata temu i mial miano solidnego w swojej klasie. Nie wiem jak jest w tej chwili gdyz nieco "wyroslam" z tematu. Z pewnoscia foteliki Britax wioda zdecydowanie prym. Pozdrawiam!
 
reklama
witam ! podbijam temat :) widzę ze szukamy takiego samego wózka moje oczekiwania są identyczne tylko dodam jeszcze jedno: Cena !!! wiadmo ze przy dziecku są jeszcze inne wydatki ! tez szukam 3 funkcji koniecznie montowanie fotelika na zasadzie klilk-klik szybko i sprawnie koła pompowane i amortyzowane... wiec prosze o więcej propozycji moze ktos ma juz taki wozek sprawdzony i chętnie poleci konkretny model ?
 
Chętnie podepnę się do tematu. Szperam trochę w necie szukam , sprawdzam ale wiadomo jeśli ktoś posłuży dobrą radą w tej kwestii to może będzie łatwiej coś wybrać ... ja osobiście mam chęć na graco symbio- może jest ktoś użytkownikiem tego wózeczka i może go skomentować?
 
Ja z czystym sercem mogę polecić wózek Emmaljungi, gondola, spacerówka i fotelik - wszystko montowane sprawnie i szybko, wózek ma mocne koła i nadaje się na polne drogi - mieszkam na wsi więc wiem co mówię :) Cena odstrasza, fakt, jednak nie zamieniłabym go na nic innego:) Gondola pojemna, mam 4ro miesięcznego puplecika i ma jeszcze dużo miejsca :)


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
powiem tak reklama dźwignia handlu :-) ludziom idzie wszystko wmówić :-)

Nikt mi nic nie wmawaiał, nie pytam sprzedawców w sklepie bo oni tu guzik wiedzą, chcę tyclko towar wypchnąć, im droższy tym lepiej. Decyzja była przemyślana i okupiona sporą lekturą na ten teamat w necie i nie tylko. Świetnie spisał się podzas podrózy do Chorwacji w zeszłym roku. To dla mnie wystarczające upewnienie, że podjęłam dobrą decyzję.
 
reklama
Tutaj się nie zgodzę. Fotelik emmaljunga BEZ BAZY ma ocenę 4/5, z bazą 1/5, jednak baza zupełnie nie jest potrzebna gdyż fotelik szybko zapina się i bez niej :)
wiekszej bzdury nie slyszalam zeby oceniac fotelik i bezpieczenstwo wlasnego dziecka na podstawie aspektow wygody.....
 
Do góry