reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wybrać wózek?

Weronika2in1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2019
Postów
23
Cześć! Ostatnio zaczęłam się interesować tematem wózków dziecięcych. :) Czy jest jakaś firma, którą możecie polecić lub stanowczo odradzić? Interesują mnie wózki 3w1 i ważne żeby ewentualnie było łatwo go wnieść na 4 piętro.
 
reklama
Rozwiązanie
X-lander X-fly jest też bardzo mały po złożeniu i można go nosić jak torbę bo ma pasek specjalny do tego. Lekki niecałe 7kg jak dobrze pamiętam i mozna w nim wozić malucha do 22 kg więc na trochę posłuży. W naszym przypadku już tylko ten wózek został w uzytkowaniu bo jak córkę "zabolą nóżki" :D trzeba podwieźć dupkę czymś :D
Rakel, zgadzam sie z Tobą, nie jest to tani wózek, ale sama taki mam i powiem, ze jest wart swoich pieniędzy.
Wszystko jest w pakiecie, nie trzeba osobno dokupować czy przewijaka czy moskitiery, jest dwa w jednym, nie trzeba myśleć o zakupie spacerówki i jest dobry jakościowo
 
reklama
Tak, przez to, ze gondola jest lekka, ale pomimo swojej wagi jest solidnie wykonany.
Ja mam ten i polecam
 

Załączniki

  • aero-tutis-cherry-gondola.jpg
    aero-tutis-cherry-gondola.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 169
reklama
"Junama diamond "polecam lekki no i wszyscy na ulicy zwracają na niego uwagę kolorystyka różna. Ja mam czarno złoty spacerówka + gondola koszt ok 2000 nosidełko cybex 800 zł z rabatem dałam 2450 za wszystko
wozek-dzieciecy-3w1-junama-diamond-s-line.jpg
 
Do góry