reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wybrać wózek?

Weronika2in1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Styczeń 2019
Postów
23
Cześć! Ostatnio zaczęłam się interesować tematem wózków dziecięcych. :) Czy jest jakaś firma, którą możecie polecić lub stanowczo odradzić? Interesują mnie wózki 3w1 i ważne żeby ewentualnie było łatwo go wnieść na 4 piętro.
 
reklama
Rozwiązanie
X-lander X-fly jest też bardzo mały po złożeniu i można go nosić jak torbę bo ma pasek specjalny do tego. Lekki niecałe 7kg jak dobrze pamiętam i mozna w nim wozić malucha do 22 kg więc na trochę posłuży. W naszym przypadku już tylko ten wózek został w uzytkowaniu bo jak córkę "zabolą nóżki" :D trzeba podwieźć dupkę czymś :D
reklama
cześć. W oko wpadł mi bebetto bresso premium w kolorze czarnym z miedzianą ramą. Czy któraś z Was może ma ten model i mogłaby powiedzieć parę słów? Mieszkam w UK i tutaj nie namierzyłam tego wózka, żeby zobaczyć go na żywo, najwyżej rodziców moich wyślę do sklepu w PL, żeby zobaczyli ten wózek, choć chciałabym sama go dotknąć, zobaczyć, przejechac kawałek ;)
 
bebetto ładne, z tego co słyszałam, to ok. tylko raczej z tych cięższych
Dziekuje za odpowiedz. Nie będę musiała to nigdzie wnosić, także waga nie jest dla mnie aż tak ważna. Podobają mi się duże koła ;-) najbardziej interesują mnie pompowane, z pierwszym dzieckiem miałam taki wozek i wjechał wszędzie, las, błoto nooo jak czołg był niemalże ;-)
 
Dziekuje za odpowiedz. Nie będę musiała to nigdzie wnosić, także waga nie jest dla mnie aż tak ważna. Podobają mi się duże koła ;-) najbardziej interesują mnie pompowane, z pierwszym dzieckiem miałam taki wozek i wjechał wszędzie, las, błoto nooo jak czołg był niemalże ;-)
pompowane dużo lepsze niż plastiki, ale istnieje ryzyko, że się przebije albo zejdzie powietrze i jazda już nie bedzie taka komfortowa. Mój wózek ma żelowe, jak dla mnie są najlepsze.
 
To muszę poczytać o żelowych. Tak jak wspominałam wcześniej miałam pompowane i były super, fakt raz musiałam iść na wymianę, bo koło przebilam, ale tylko raz, a jeździłam wózkiem i po mieście i po małej wsi i po lasach, po lakach, także to, że tylko raz zepsułam koło to i tak szczęście. Żelowe też się nadają do terenowej jazdy?
 
Chyba nie ominie cie wnoszenie osobno stelaza i gondolki. Warto może wybrać taki wózek, w którym rama będzie dobrze składała. W miarę lekki będzie Cybex Balios S i co ciekawe spacerówkę możesz złożyć razemz ramą. a to nie jest takie oczywiste w przypadku wózków 2w1. Ultrakompaktowy, ale niestety troche droższy będzie Cybex Mios. Ma fajna gondolkę i jest bardzo lekki i poręczny. Jeśli szukasz czegoś z czego chcesz byc zadowolona i ma starczyc Ci na zdecydowanie dłużej to może Baby Jogger City Mini GT. Ma co prawda pompowane koła, ale łatwo sie skłąda i to na płasko. Gondolka jest lekka i poręczna. A spacerówka to marzenie. Obszerna, z dużą budką i wielkim panelem wentylacyjnym jak podwiniesz część daszka.
 
reklama
Do góry