reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Najlepiej powtorzyc za dzien lub dwa. Wtedy powinna byc lepiej widoczna kreska. Ja na razie nie widze, ale jesli jest cokolwiek widoczne to za dzien, dwa bedzie lepiej widoczne
 
Wydaje mi się, że pozytyw tylko jeszcze wcześnie, jesteś przed miesiączką?
To znaczy przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, jednak w czasie przyjmowania wymiotowałam i okazało się, że mogłam brać leki, które zmniejszają ich skuteczność, teraz nie dostałam krwawienia, a zawsze dostawałam, więc zrobiłam test i nie wiem jak mam go interpretować, ponieważ druga kreska jest tak jak napisałam cieniutka i nie tak wyraźna.
 
Moim zdaniem ta 2 mimo że nawet cień na nią pada jest widoczna. Niestety wymioty szczególnie jeśli były zaraz po przyjęciu tabletki mogły spowodować że byłaś niebezpieczona. Zrób drugi test za kilka dni. A i jeszcze jak chorowałaś to mimo tej nieskutecznej antykoncepcji miesiączka może się spoźnić... bo trochę organizm powariował...
 
reklama
Do góry