reklama

Jakich autorów dla dzieci polecacie?

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Oleandrusia, 21 Lipiec 2011.

1. Oleandrusia

Oleandrusia Zaciekawiona BB

Wątek o nauce czytania dla dzieci w wieku 0-5 lat już jest. Teraz pojawia się pytanie: jakich autorów wybrać, kiedy dziecko już nauczy się czytać? Jachowicz, Brzechwa - to klasyka. Pytam raczej o najnowszych twórców, niekoniecznie polskich. Ważne, żeby byli inspirujący:-)

2. wiltova

wiltova Zaciekawiona BB

Wojciech Widłak "Pan Kuleczka" - rewelacja; Katarzyna Najman "Ostry dyżur w szpitalu zwierząt", książki Janosha, Paddington, Pippi, Mikołajek

3. reklama
  4. Oleandrusia

Oleandrusia Zaciekawiona BB

"Mikołajka" Goscinnego i Sempégo to akurat znamy, bo to świetne książeczki i na dodatek bardzo ładnie wydane :-) Wielkie dzięki za pozostałe tytuły, na pewno coś wybierzemy z moją córunią :-D

5. dzielnamama

dzielnamama Początkująca w BB

A ja słyszałam (bo nie serwowałam tego swojemu dziecku) o dość kontrowersyjnej książce dwóch skandynawskich autorów "Wielka księga siusiaków". Po tym, co o niej przeczytałam, jestem trochę przerażona. A wy macie jakieś doświadczenia z tą książką? Albo może znacie jakieś których lepiej się wystrzegać?

6. Amko_com_pl

Amko_com_pl Zaciekawiona BB

a co takiego w ogóle jest w tej ksiażce? bo szczerze mówiac nie spotkałem się nigdy z tą pozycją

Poleć forum