reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie badania zrobić przed wizytą u gin? Cykle 45-50 dni.

dreamaboutlove92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
29
Hej Dziewczyny.

U mnie niestety znow sie nie udalo, przyszla @. Staramy sie kilka mies. Bylam u gin kiedy jeszcze mialam cykle 30 dniowe, wraz ze staraniami wszystko sie… ide w pon do gin. Czy mozecie ze swojego doswiadczenia polecic jakie badania hormonalne powinnam zrobic? Ja nie wiem czy w ogole mam owulacje… Nie chce isc na marne bez badan i znow czekac miesiac na wizyte.

Trzymajcie sie…
 
reklama
Jedynie co możesz zrobić to TSH, zbadać prolaktyne (niektórzy badają wyrzut prolaktyny) możesz też sprawdzić czy nie masz IO. Model torbiel się zrobiła stad te cykle. Ja przy torbieli tak miałam, przy zakończeniu krwawienia był sluz z krwią.
 
Żeby wiedzieć czy masz owulacje to rób testy owulacyjne, jak nie wyłapiesz to u doktora monitoring i będzie jasna sprawa. Hormony najlepiej zbadać cały komplet, ale to już myślę, że doktor Ci zleci. U mnie zeszło pół roku od pierwszych badań hormonalnych do postawienia diagnozy, ale ja miałam zachwianą całą gospodarkę hormonalną i na niektóre wyniki czekałam po 3 tygodnie. Więc trzeba uzbroić się w cierpliwość :/
 
Do góry