reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie bajki dla naszych pociech????

reklama
julia ostatnio lubi 'króla lwa'. jak byla chora to lecialo 2 razy dziennie:D , Cliford, w so zawsze ogląda z tv klub myszki miki i zlotą rączkę, bardzo lubi też bajke o mikolaju, do niedawna lecialo na 2 o 7.30, co bardzo mi odpowiadalo (tuż przed wyjsciem do przedszkola)
 
U nas króluje:Franklin, Scoby Doo, Myszka Miki, Bracia Kola. Ulubioną postacią Dawidka jest Kubuś Puchatek i to w każdej bajce:)
 
Ukochanymi bajkami mojej 4-letniej córki są Domisiaki, Krecik, Tabaluga, Świat Małej Księżniczki. Czasami sięga po bajki dla starszych dzieci z serii "Było sobie życie", co średnio mnie cieszy, bo tam jednak te bakterie różnie się do siebie zwracają ;) Domisiaki są nawet fajne, szkoda tylko, że ciągle moralizują :)
 
U nas na topie wszelkie księżniczki i cała seria Barbie (Dziadek do Orzechów, Roszpunka, Księżniczka i Żebraczka, Calineczka itp), lubi też Clifforda i Olinka Okrąglinka.
Ostatnio ku mojej radości coraz częściej woli, żeby jakąś bajkę jej poczytać niż włączyć z dvd
 
Mój synek najbardziej lubi bajkę -Auta- potem długo, długo nic ;-) i inne bajki - Myszka Miki - Sąsiedzi - Traktor Tom - Krecik - Chip i Daile - Tom i Jerry - Supercyfry - Złota Rączka - Kubuś Puchatek i inne. Pilnuję to co ogląda bo jest dużo bajek z przemocą, nieodpowiednim słownictwem albo jak dla mnie z bezsensowną fabułą. Ja osobiście nie lubię Teletubisiów i synkowi nigdy nie włączam.
 
U nas na topie wszelkie księżniczki i cała seria Barbie (Dziadek do Orzechów, Roszpunka, Księżniczka i Żebraczka, Calineczka itp), lubi też Clifforda i Olinka Okrąglinka.
Ostatnio ku mojej radości coraz częściej woli, żeby jakąś bajkę jej poczytać niż włączyć z dvd

U nas też królują bajki czytane. Prawie nie włączam małej telewizji. Nie da się zastapić takich wspólnie spędzonych chwil:) Nie wątpie, że czytacie swoim posiechom bajki ale poczytajcie sobie jak dobrze wpływa na rozwój takie czytanie : milutkie.pl/wartoWiedziec,naDobranoc.html
 
U nas niezastapione jest TOY STORY. Buzz i Chudy muszą być na wszystkim - piżama, majtki, pościel, kubek. Z niecierpliwością czekamy na 3 część.
Jako wieczorynki - Frankin, Weterynarz Fred i Rajdek.
 
Ulubioną bajeczką mojego synka jest oczywiście "Kubuś Puchatek" :) Uwielbia też wszystkie bajki z Myszką Miki w roli głównej. Kubuś jednak wiedzie prym :)
 
reklama
U nas czytane wszystkie, bez wyjątku - ostatnio baśnie z różnych stron świata.
W TV oglądałby wszystko, ale ograniczamy się do wieczorynki lub ściśle określonych bajek z płyt.

Na wakacjach poznał "Ben 10" i "Bakugan", ale pozwoliłam obejrzeć 3odc. i na tym koniec - to nie są bajki dla dzieci, a i dla nastolatków nie są dobrym wyborem.
 
Do góry