reklama

Jakie bajki lubią Nasze dzieci?

Temat na forum 'W co się bawić?' rozpoczęty przez Alexia, 16 Październik 2005.

1. Alexia

Alexia Zaciekawiona BB

Mój synek ma 3 latka, bardzo lubi "Smerfy", "Mapeciątka", "Gumisie", "Noddy", "Elmo" i inne bajki ale chyba najbzrdziej podobają mu się bajki z postaciami "maskotek"- jak "Niedźwiedź w dużym niebieskim domu". Szukałam dla niego bajki pod tytułem "Fraglesy" (nie wiem czy tak to się pisze) ale nie mogę znaleźć. Kiedyś leciało to na dobranockę w odcinkach, ale bardzo dawno temu i wiem że bardzo by mu się podobała. Może Któras z Was ma namiary? Z góry dzięki!!!(chociaż jak to się pisze). A może napiszecie jakie bajki lubią Wasze dzieci? Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieci :laugh: :laugh: :laugh: :-*

2. agadulska

agadulska Początkująca w BB

No właśnie. Mam problem, moja córa Dona ogląda tylko Niedźwiedzia w dużym niebieskim domu. Do tej pory mozna to było obejrzeć na Mini Mini, ale kanał zmienił program i tej bajki już nie emitują. Nam udało się nagrać tylko 3 odcinki.... :(          Czy możecie mi podpowiedzieć czy to można gdzieś kupić???

3. reklama
  4. Alexia

Alexia Zaciekawiona BB

Ta bajka leciała jakiś czas temu na TVP 1, lub 2. Żeby ją gdzieś kupić - też nie widziałam, ale znalazłam do ściągnięcia (nagrywane z MINI MINI) kilka odcinków, podaję stronę;

www.osiolek.com/

Szukać pod bajkami.

5. Agnexx

Agnexx Gość

U mnie zawsze najchętniej były oglądane Teletubisie. Następne miejsca zajmuje Elmo i Noddy. :)

6. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

mój syn do tej pory (9lat) ogląda pasjami kreskówki nawet takie jak noddy (chyba tak sie pisze) czy gumisie a jak był mały to tez przepadał za teletubisiami

7. Alexia

Alexia Zaciekawiona BB

Te TELETUBISIE coś w sobie mają - a niby nic takiego -( bo jak dla mnie dziwna bajka), a mój synek zaczął ostatnio się nimi interesować, i nie każe przełączać w trakcie - taki jest nimi zainteresowany. No i ten DUDUŚ - z sobotniej dobranocki, a to pewnie przez to, że przepada za różnymi zwierzakami. Z dobranocek to Smerfy i Noddy jednak nadal prowadzą. ;) :laugh: ;)

8. Magda77_77

Magda77_77 Zaciekawiona BB

U mnie waściwie jedyna oglądaną bajką jest Listonosz Pat. Jakoś mojego dziecka nie ciągnie do telewizji. ;)

9. Alexia

Alexia Zaciekawiona BB

I jak tam te FRAGLESY?
    Żadna z Was nic nie wie?

Bajki! Bajki! Bajki!

10. reklama
  11. minozka

minozka Fanka BB :)

12. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

U nas an topie są Teletubisie i Smok Tabaluga

Poleć forum