reklama

Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez veryAnka, 26 Październik 2014.

 1. veryAnka

  veryAnka Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Cześć Mamy! :) Nie widzę takiego tematu, a jesteśmy na etapie wybierania odpowiednich bajek. Nie chcę żeby moje dziecko oglądało pełne jazgotu ogłupiacze albo bajki pełne przemocy i agresji, a jest ich przerażająco dużo w telewizji. Jakie bajki wybieracie dla swoich przedszkolaków? Zwracacie uwagę na to co oglądają? Po jakie kanały warto sięgać, a na jakich nie znajdziemy nic odpowiedniego na wiek przedszkolny? Chętnie poznam opinie i porady. :) Zapraszam do dyskusji!
   
 2. Nulini

  Nulini Po prostu szczęśliwa!

  Najlepsze odpowiedzi:
  77
  Moje dziecko ogląda bardzo mało bajek.
  Rano, przed przedszkolem, "Klub Myszki Miki" i "Jake i piraci z Nibylandii" na TV4, wieczorem przy kolacji "Pingwiny z Madagaskaru" na Pulsie.
  Oprócz tego z krótkich bajek - "Dora poznaje świat", "Świnka Peppa" i "Reksio".
  Z długich - wszystkie "Epoki lodowcowe" (oprócz czwartej części, bo jest moim zdaniem beznadziejna), wszystkie części "Dzwoneczka...", wszystkie części "Madagaskaru" i nic więcej ;-)
   
 3. reklama
 4. ola.80

  ola.80 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  W telewizji pozwalam ogladac MiniMini i ABC,wybiorczo Nikelodeonjunior(Dora i Umizumi).Na kompie czasem Wilk i zajac,Muminki,Reksio,Bolek iLolek,Koziołek matołek,Sasiedzi,i inne z czasow naszego dziecinstwa.
   
 5. Anula1989

  Anula1989 Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  u nas problemu z wyborem bajek nie ma;-)młody lubi tylko franklina którego zna na pamięć a nadal ogląda ( ściągnęliśmy 6 sezonów dziennie ogląda 4 odcinki każdy 10 minut), innych bajek nie lubi:tak:
   
 6. Katamama

  Katamama Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  U nas też ulubione bajki tylko na minimini+, co mnie akurat cieszy, bo mam zaufanie do tego kanału. Wiem, że leca tam same wartościowe bajki uczące dobrych wzorców, manier, są wartościowe, z jakimś przekazem. Pierwsze miejsce Stacyjkowo, drugie Kosmoloty, trzecie Ciekawski George :)
   
 7. cccmam

  cccmam

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zamiast bawić się i rozmawiać z dziećmi to włączacie im bajki. Brawo:no: dzieci w tym wieku w ogóle nie powinny ogladać bajek:angry:
   
 8. wika87

  wika87 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Świnka Peppa rządzi:D
   
 9. Katamama

  Katamama Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dzieci w wieku przedszkolnym mogą już oglądać bajki. Nie da się cały czas z dzieckiem siedzieć bawić, czy rozmawiać..czasem trzeba np.zrobić obiad, pranie i inne prace domowe, wiec aby dziecko się nie nudziło i nie malowało ścian..można zapełnić ten czas poprzez włączenie dziecku bajki, trzeba tylko mądrze wybierać to co dziecko ma oglądać...jak wcześniej pisałam ja mam 100% zaufanie do minimini+.
   
 10. reklama
 11. basia311

  basia311 Początkująca w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  U nas również franklin rządzi, już powtarza nieraz na pamięć początkowy tekst ;) Dokładnie, trzeba czymś zająć dzieci, prace domowe same się nie zrobią. Ja czasami dopuszczam młodego do komputera, ma swoje ulubione bajki i zabawy na stronie hartujmisie.pl
   
 12. Godmother

  Godmother Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jest taka jedna bajka, którą można włączać dziecku na okrągło, i jest tyle odcinków, że jak skończy oglądać całą serię to można zacząć od nowa. Mowa oczywiście o serii Było sobie życie. Nawet na Youtubie znajdziecie niektóre odcinki.
   

Poleć forum