)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki?

reklama

Hantal

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dla mnie ma znaczenie żeby w bajkach które ogląda dziecko nie było przemocy i zawierały elementy edukacyjne.

mamaborn

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
u nas glownie ogladamy bajki na mini mini, ale czasem szukam czegos w internecie, z tych starych dobrych bajek, ktore jeszcze ja pamietam...:)

Jacek_i_Jagoda

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
U nas głównie TVP ABC. Hiciorem jest gównie Masza i Niedźwiedź najpierw po rosyjsku a teraz po polsku. Od drugiego roku życia Dobrusia(5) uwielbia długometrażowe bajki Disneya ale jest tak że ma fazy na któryś z nich i każe sobie puszczać co dziennie jakiś film ale gównie jako tło bo ogląda 1-2 razy a potem chce go słyszeć po kilkunastu dniach zmiana. I tak to się kręci.
Muszę przyznać że pojawienie się TVP ABC przyjęliśmy z radością bo leci tam "Domowe przedszkole" na którym wychowała się nasza starsza córka.
Jacek

babykali

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
u nas ostatnio jest jej wysokosc zosia, i nawet prezent od Mikolaja jest z tym zwiazany:)

Rozwiązania
0
Niestety, ale obecne bajki są na niskim poziomie, więc staram się wybierać coś bardziej odpowiedniego. Zazwyczaj sięgam po starsze bajki z mojego dzieciństwa:)

Rozwiązania
0
Znacie aplikacje do tworzenia bajek - bajkotwory.pl? Super alternatywa dla oglądania bajek w TV. Daję swojemu dziecku na 15 minut tablet, bo muszę chociażby poodkurzać a on dzięki tej aplikacji uczy się kreatywności oraz rozwija się intelektualnie.

Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)

reklama

nusiaM86

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Moje dzieci ogladaja bajki na minimini lubia kosmoloty,clifforda i pszczolke maje;-)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry