reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

    Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

    Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

    Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki?

reklama

Hantal

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2014
Postów
63
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dla mnie ma znaczenie żeby w bajkach które ogląda dziecko nie było przemocy i zawierały elementy edukacyjne.
 

mamaborn

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Październik 2014
Postów
39
Rozwiązania
0
u nas glownie ogladamy bajki na mini mini, ale czasem szukam czegos w internecie, z tych starych dobrych bajek, ktore jeszcze ja pamietam...:)
 

Jacek_i_Jagoda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2009
Postów
692
Rozwiązania
0
U nas głównie TVP ABC. Hiciorem jest gównie Masza i Niedźwiedź najpierw po rosyjsku a teraz po polsku. Od drugiego roku życia Dobrusia(5) uwielbia długometrażowe bajki Disneya ale jest tak że ma fazy na któryś z nich i każe sobie puszczać co dziennie jakiś film ale gównie jako tło bo ogląda 1-2 razy a potem chce go słyszeć po kilkunastu dniach zmiana. I tak to się kręci.
Muszę przyznać że pojawienie się TVP ABC przyjęliśmy z radością bo leci tam "Domowe przedszkole" na którym wychowała się nasza starsza córka.
Jacek
 

babykali

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2014
Postów
118
Rozwiązania
0
u nas ostatnio jest jej wysokosc zosia, i nawet prezent od Mikolaja jest z tym zwiazany:)
 
Dołączył(a)
3 Luty 2015
Postów
10
Rozwiązania
0
Niestety, ale obecne bajki są na niskim poziomie, więc staram się wybierać coś bardziej odpowiedniego. Zazwyczaj sięgam po starsze bajki z mojego dzieciństwa:)
 
Dołączył(a)
19 Luty 2015
Postów
11
Rozwiązania
0
Znacie aplikacje do tworzenia bajek - bajkotwory.pl? Super alternatywa dla oglądania bajek w TV. Daję swojemu dziecku na 15 minut tablet, bo muszę chociażby poodkurzać a on dzięki tej aplikacji uczy się kreatywności oraz rozwija się intelektualnie.

Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)
 
reklama

nusiaM86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Luty 2015
Postów
1 087
Rozwiązania
0
Moje dzieci ogladaja bajki na minimini lubia kosmoloty,clifforda i pszczolke maje;-)
 
Do góry