reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki?

baśkaruda

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
U nas to rożnie dzieci lubią większość bajek, ale ostatnio polubiły bardzo pingwiny z madagaskaru lecą w każdą sobotę na puls 2 o 19.00. Ale też nie pozwalam im za dużo ich oglądać tak 2-3 bajki góra dziennie a resztę dnia przeznaczamy na zabawę itp:)

reklama
Rozwiązania
0
ja puszczam mojemu niezapomnianego Wilka i Zająca, nu pagadi!

mamuska_85

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jest ich dużo, ale królują "Świnka Peppa", "Stacyjkowo", "Tomek i przyjaciele".

AnnaJagoda

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Moja córa jest już na etapie szkolnym, ale sąsiadki córka jest przedszkolakiem. Nasze dzieci spędzają razem dużo czasu, a wtedy i tv zdarza im się oglądać. Najpierw wspólnie oglądały bajki z serii "Byli sobie podróżnicy". Bardzo fajne do oglądania w różnym wieku, a pamiętam je jeszcze z czasów mojego dzieciństwa. A potem trafiły na ciekawostki o kosmosie na kanale Da Vinci. Od tego czasu ciągle szukają tam czegoś dla siebie. Aż miło popatrzeć jak obie patrzą z takim zainteresowaniem, ucząc się jednocześnie, bo to kanał edukacyjny.

Rozwiązania
0
Moje pociechy przepadają za serialem My Little Pony: Przyjaźń to Magia. Żeby było śmieszniej, mąż często ogląda go razem z nimi - zawsze interesował się serialami animowanymi, ale i tak bardzo mnie zaskoczył :)

Rozwiązania
0
KOCHANI! Zapraszamy na:
Konkurs charytatywny dla Miłoszka trwa - zobaczcie jakie cudne nagrody czekają! I jak ich dużo!! Każdy może być zwycięzcą!

W skrócie:
1. Zrób laurkę dla Miłoszka
2. Wpłać na konto Miłoszka dowolną opłatę (minimum 10zł)
3. Prześlij swoją pracę i potwierdzenie przelewu do 'Nasz zwariowany świat'.
Czas tylko do 5.06.2016 r.

Pełny regulamin z numerem konta na 'Nasz zwariowany świat'.

FUNDACJI SPINA
Ul. Tysiąclecia 39
40-875 Katowice
66 1160 2202 0000 0002 0985 7176
Tytułem: MIŁOSZ KLEINSCHMIDT- NA LECZENIE I REHABILITACJE
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=274227932918058&substory_index=0&id=176617866012399

ciężaróweczka

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Dla przedszkolaka świetną bajką jest "Co? Jak? Gdzie? Dowiedz się!", dla mnie super, bo potrafi zaspokoi ć ogromną ciekawość mojego dziecka. Z kolei dla takich dzieciaczków co lubią z mamą kucharzyć, świetne będzie Kuchmistrzostwo. Jak było o biszkopcikach z bitą śmietaną truskawkową, to jeszcze tego samego dnia musiałam robić bo dzieci żyć nie dały, oczywiście same chciały dekorować wszystko... włącznie z kuchnią. :D Duzo jest fajnych bajek, motywujących do działania i rozwijających. Myślę, że warto po nie sięgać.

reklama
Rozwiązania
0
Moja córka od małej oglądała świnkę Peppa, teraz troszkę większa pszeniosła się na gry, ale też o śwince Pepa i bardzo je lubi. Jest wiele edukacyjnych i takich z życia wziętych

Do góry