reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki?

reklama
u nas glownie ogladamy bajki na mini mini, ale czasem szukam czegos w internecie, z tych starych dobrych bajek, ktore jeszcze ja pamietam...:)
 
U nas głównie TVP ABC. Hiciorem jest gównie Masza i Niedźwiedź najpierw po rosyjsku a teraz po polsku. Od drugiego roku życia Dobrusia(5) uwielbia długometrażowe bajki Disneya ale jest tak że ma fazy na któryś z nich i każe sobie puszczać co dziennie jakiś film ale gównie jako tło bo ogląda 1-2 razy a potem chce go słyszeć po kilkunastu dniach zmiana. I tak to się kręci.
Muszę przyznać że pojawienie się TVP ABC przyjęliśmy z radością bo leci tam "Domowe przedszkole" na którym wychowała się nasza starsza córka.
Jacek
 
Niestety, ale obecne bajki są na niskim poziomie, więc staram się wybierać coś bardziej odpowiedniego. Zazwyczaj sięgam po starsze bajki z mojego dzieciństwa:)
 
Znacie aplikacje do tworzenia bajek - bajkotwory.pl? Super alternatywa dla oglądania bajek w TV. Daję swojemu dziecku na 15 minut tablet, bo muszę chociażby poodkurzać a on dzięki tej aplikacji uczy się kreatywności oraz rozwija się intelektualnie.

Na stronie są opinie specjalistów. Moje dziecko odkryło w sobie talent aktora i reżysera :)
 
reklama
Do góry