reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie bajki oglądają Wasze przedszkolaki?

U nas to rożnie dzieci lubią większość bajek, ale ostatnio polubiły bardzo pingwiny z madagaskaru lecą w każdą sobotę na puls 2 o 19.00. Ale też nie pozwalam im za dużo ich oglądać tak 2-3 bajki góra dziennie a resztę dnia przeznaczamy na zabawę itp:)
 
reklama
Moja córa jest już na etapie szkolnym, ale sąsiadki córka jest przedszkolakiem. Nasze dzieci spędzają razem dużo czasu, a wtedy i tv zdarza im się oglądać. Najpierw wspólnie oglądały bajki z serii "Byli sobie podróżnicy". Bardzo fajne do oglądania w różnym wieku, a pamiętam je jeszcze z czasów mojego dzieciństwa. A potem trafiły na ciekawostki o kosmosie na kanale Da Vinci. Od tego czasu ciągle szukają tam czegoś dla siebie. Aż miło popatrzeć jak obie patrzą z takim zainteresowaniem, ucząc się jednocześnie, bo to kanał edukacyjny.
 
Moje pociechy przepadają za serialem My Little Pony: Przyjaźń to Magia. Żeby było śmieszniej, mąż często ogląda go razem z nimi - zawsze interesował się serialami animowanymi, ale i tak bardzo mnie zaskoczył :)
 
KOCHANI! Zapraszamy na:
Konkurs charytatywny dla Miłoszka trwa - zobaczcie jakie cudne nagrody czekają! I jak ich dużo!! Każdy może być zwycięzcą!

W skrócie:
1. Zrób laurkę dla Miłoszka
2. Wpłać na konto Miłoszka dowolną opłatę (minimum 10zł)
3. Prześlij swoją pracę i potwierdzenie przelewu do 'Nasz zwariowany świat'.
Czas tylko do 5.06.2016 r.

Pełny regulamin z numerem konta na 'Nasz zwariowany świat'.

FUNDACJI SPINA
Ul. Tysiąclecia 39
40-875 Katowice
66 1160 2202 0000 0002 0985 7176
Tytułem: MIŁOSZ KLEINSCHMIDT- NA LECZENIE I REHABILITACJE
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=274227932918058&substory_index=0&id=176617866012399
 
Dla przedszkolaka świetną bajką jest "Co? Jak? Gdzie? Dowiedz się!", dla mnie super, bo potrafi zaspokoi ć ogromną ciekawość mojego dziecka. Z kolei dla takich dzieciaczków co lubią z mamą kucharzyć, świetne będzie Kuchmistrzostwo. Jak było o biszkopcikach z bitą śmietaną truskawkową, to jeszcze tego samego dnia musiałam robić bo dzieci żyć nie dały, oczywiście same chciały dekorować wszystko... włącznie z kuchnią. :D Duzo jest fajnych bajek, motywujących do działania i rozwijających. Myślę, że warto po nie sięgać.
 
reklama
Moja córka od małej oglądała świnkę Peppa, teraz troszkę większa pszeniosła się na gry, ale też o śwince Pepa i bardzo je lubi. Jest wiele edukacyjnych i takich z życia wziętych
 
Do góry