reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Jakie bajki puszczacie Waszym dzieciom?

Według mnie bajki dla dzieci:

• Wszystkich głosujących
    4
Rozwiązania
0
Drodzy Rodzice 3-7 latków!

Czy zwracacie uwagę na treść bajek, które oglądają Wasze dzieci? Czy według Was dobra bajka powinna być edukacyjna, uczyć malucha odpowiednich wartości, zawierać morał, prowokować do rozmowy? A może uważacie, że edukacja to drugorzędna sprawa – treść bajki nie jest aż tak ważna, liczy się rozrywka, akcja i dobra zabawa? Jak dobieracie bajki dla Waszych dzieci?

reklama

Katamama

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Mój synek jest jeszcze za mały na oglądanie bajek, ale jak siostra podrzuca mi siostrzenicę, to z nią oglądamy mini mini plus, uważam, że ten kanał ma najodpowiedniejsze bajki na ty poziomie wieku. Nie ma w nich przemocy, są edukacyjne, spokojne, pokazujące dobre wzorce do naśladowania.

gucioo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
My czekamy, tzn mój starszak na nową serię My Little Pony 4. 1 czerwca ma być maraton 6 odcinków na co moje dziecko doczekać się nie może:)

ciężaróweczka

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Ja ogólnie puszczam córce bajki z mini mini, już nawet nie sprawdzam sama czy bajka się nadaje czy nie bo wiem, że puszczają mądre i bezpieczne bajki.

kaska_27

Początkująca w BB
Miasto
Białystok
Rozwiązania
0
mój 4 miesięczny synek z wielkim zainteresowaniem wpatruje się w telewizor, bez względu na to co w nim leci. Interesują go głosy, zmieniające się obrazy. Gdy włączam telewizor, a synek jest w pobliżu, to potrafi skupić uwagę na telewizorze i żadna (wcześniej ciekawa) zabawka go nie interesuje. Czy należy się bać takich zachowań?

mamaborn

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
normalnie ogladamy bajki na minimini+ jesli mamy wiecej czasu to szukam czegos w necie typu boek i lolek, krecik, mis uszatek, z filmow to o statnio w kolko kraina lodu i ksiezniczka zosia

baśkaruda

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
córcia też lubi tą bajkę My Little Pony ale nie zawsze mam gdzie ja włączyć ale widziałam że w święta ma lecieć na pulsie 2:) To sobie córeczka obejrzy.

reklama
Rozwiązania
0
Moja córka uwielbia Masze i Niedźwiedzia, idąc tym tropem oglądałyśmy tez Wilka i Zająca, ale jednak Masza wygrywa :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry