reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie będą nasze maleństwa :) Znaki zodiaku

reklama
Jaś jest rybką, a tatuś wodnik. Strasznie się cieszył na wodnika, a tu nie wyszło. Teraz się kłóci, żze następny ma być wodnik. Hehe nic z tego. Następne będzie w maju jak ja :D
Tak w ogóle to Janek ma imię po dziadku i gdybym nie miała wywoływanego porodu pewnie urodziłby się tego samego dnia c on.
 
tata-rybka, Misio-rybka, mamusia-bliźniaczek... kachna u nas Michał też po dziadku a na drugie ma Jan po drugim dziadku :)
 
dytek mam pytanko, bo Twoje dziewczynki to wodnik i rybka. Moja Ala urodziła sie 19.02. wiec jest wodnikiem czy juz rybką? na pograniczu znaków stoi, jak ja ...23.10. wiec WAGA lub skorpion, ale cechy skorpiona w ogole do mnie nie pasuja, wiec mowie ze jestem waga. A u Ali mojej nie wiem na razie:confused:
 
Do góry