reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie butelki polecacie??

Dołączył(a)
13 Maj 2014
Postów
2
Witam, w związku z tym, że mam małe dziecko w domu i bardzo zależy mi na jego zdrowiu to postanowiłam wybrać dla niego to co najlepsze. zaczęłam od odpowiedniej butelki. Niestety dużo butelek zawiodło moje oczekiwania:(
dopiero specjalistyczna butelka antykolkowa Haberman dla Canpol babies przyniosła oczekiwany efekt. Moje dziecko po wypiciu mleczka śpi spokojnie, nie męczą go już te okropne kolki.
Butelka ta nie dość, że wpływa bardzo pozytywnie na moje dziecko, ułatwia mi karmienie ale także nie zasysa smoczka.Mój mały łasuch bardzo szybko pije przez co ciągle musiałam wyjmować butelkę z buzi po to, aby smoczek wrócił do normalnego kształtu. Butelka bardzo dobrze się myje, bez problemu wymyję środek butelki. Po za tym ma bardzo fajny kształt. Polecam.
 
reklama
Ja używałam tomee teepe i nie było kolek potem przeszłam na avent natural i sobie chwale, do drugiego dziecka też będę je używać. Syn nihdy nie zassal smoczka bo avent mdziurkima inny system smoczkow.
 
maiłam różne nuka tomiego aventa i eszcze jakas jedna nazwy nie pamietam ale najbardziej zadowolona jestem z szklanych butelek avent w skleach ich nie ma tylko w internecie je znajdziecie po 2 latach używania jak nowe a plastiki to matowe albo kolorowe od soczków a z tymi nic mi sie nie stało mam mała i dużą jak dla mnie to najlepsze a te antykolkowe to jakos mie nie przekonały efekty u nas były takie jak przy uzywaniu normalnych butelek .Ale totylko moja opinia
 
Polecam nową butelkę Haberman od Canpol babies! Moje dziecko od razu pokochało tą butelkę!! zdecydowanie woli ją bardziej od NUK, z której do tej pory piła. Dzięki tej butelce skończyły się problemy brzuszkowe, ulewanie. Można regulować przepływ mleka dzięki czemu dziecko je spokojne i nie krztusi się. Fajną sprawą jest system odpowietrzania dzięki, któremu dziecko nie łyka powietrza w trakcie jedzenia!
Butelka jest poręczna, łatwo się ją myje, nie żółknie tak jak NUK... i co najważniejsze nie zmywa się miarka! Naprawdę polecam, my mieliśmy problem ale teraz mamy raj na ziemi :)
 
Antykolkowa butelka Haberman od Canpol Babies jest godna polecenia. Działa rewelacyjnie, odkąd ją stosujemy problemy z kolką odeszły w niepamięć. Butelka ta nie jest oparta na wentylacji jak w przypadku innych butelek ale zawiera odpowiedni filtr, który sprawia że dziecko nie połyka powietrza. Smoczek przypomina kobiecą pierś co jest korzystne gdy karmimy mieszanie. Bardzo fajną sprawą jest to że w smoczku cały czas znajduje się mleczko niezależnie od kąta nachylenia butelki. Butelka jest duża, poręczna i bardzo łatwo się myje. Z czystym sumieniem mogę polecić tę butelkę zwłaszcza mamom, których dzieci mają problem z kolkami.
 
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Haberman od Canpol babies. Super sprawa. Mały w ogóle nie łyka powietrza, mogę go karmić pod każdym kątem a smoczek i tak jest pełny. Do tego dużo łatwiej ją się czyści niż inne butelki antykolkowe. Polecam.
 
My również możemy polecić nowość butelkę Haberman od Canpol babies. Wcześniej używałyśmy Dr. Browna i sprawował się dobrze przy czym jego czyszczenie i jakość plastiku pozostawiała wiele do życzenia (butelka ma wiele trudno dostępnych miejsc które trudno było doczyścić a plastik po kilku tygodniach mycia i sterylizacji wyglądał jakby butelka miała kilka lat i była używana przez tuzin dzieci :-p).
Mała od razu zaakceptowała nową butelkę pomimo nietypowego smoczka i co najważniejsze - zastosowane w butelce Haberman rozwiązanie jest faktycznie skuteczne - eliminuje z smoczka powietrze. Wszędzie tam gdzie problem kolek był spowodowany ilością połykanego powietrza na pewno sprawdzi się świetnie!
 
reklama
Do góry