reklama

jakie buty??????????

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2005' rozpoczęty przez MADZIA, 13 Wrzesień 2006.

1. MADZIA

MADZIA mama majuni i groszka

witajcie mausie !!!!!mam pytanie do mniej lub bardziej doświadczonych mam względem chodzenia i noszenia bucików . proszę o konkretne rady jak firma jaki model. co polecacie co odradzacie. znalazłam gdzies podobny wątek ale nie było zbyt wiele konkretów.proszę o rady/

2. MADZIA

MADZIA mama majuni i groszka

co sądzicie o tych ....

3. reklama
  4. żużaczek

żużaczek Gość

butki w czasie gdy stopa sie rozwija powinne byc za kostke i najlepiej wiazane - lepiej trzymaja noge. wazne sa tez wkładki - musza byc profilowane.

5. agata806

agata806 Fan(ka)

Jak dziecko nie chodzi butków nie polecam. Ja wybierałabym buty z miękką podeszwą i za kostkę. My mamy elepfanten (chyba tak to się piszę) i na razie się sprawdzają. Butki bartek były jak dla mnie zbyt masywne i nie zginające się.

6. Mailen

Mailen Fanka BB :)

my tez ostatnio kupilismy takie kamaszki wiazane za kostke w Daichmanie na chlodniejsze dni, zobaczymy jak sie beda sprawdzac

7. słowiczek

słowiczek mama pisklaczków

A ja kupowałam i gdybym mogła to nadal bym kupowała buciki firmy Guliana. Przystępna cena, miękkie, wytrwałe, odpowiednio wyprofilowane...

8. Mailen

Mailen Fanka BB :)

nasze tez nie byly drogie-59zł

9. żaneta28

żaneta28 Fan(ka)

ja kupująć butki zwracam uwage zeby sie zginały i były elastyczne, dodatkowo najlepiej za kostke, Olus ma mokasynki przed kostke takie dla parady, ale na zime kupiłam adidaski za kostke wiązane i dodoatkowo z boku narzepy z wkładka profilowaną nike nie były tanie 99 ale naprawde jestem zadoeolona:-)

10. reklama
  11. smykowa

smykowa Siwula

ja swojemu małemu kupuje buty ren-but, ma już 9 lat i co sezon to tylko wzór i rozmiar wymieniam. Dla maluchów mają idealne,sztywna pięta i profilowane

Ostatnia edycja: 19 Maj 2011
  12. kolakinka

kolakinka Fanka BB :)

Poleć forum