reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jakie buty??????????

MADZIA

mama majuni i groszka
Dołączył(a)
5 Grudzień 2004
Postów
2 590
witajcie mausie !!!!!mam pytanie do mniej lub bardziej doświadczonych mam względem chodzenia i noszenia bucików . proszę o konkretne rady jak firma jaki model. co polecacie co odradzacie. znalazłam gdzies podobny wątek ale nie było zbyt wiele konkretów.proszę o rady/
 
reklama
butki w czasie gdy stopa sie rozwija powinne byc za kostke i najlepiej wiazane - lepiej trzymaja noge. wazne sa tez wkładki - musza byc profilowane.
 
Jak dziecko nie chodzi butków nie polecam. Ja wybierałabym buty z miękką podeszwą i za kostkę. My mamy elepfanten (chyba tak to się piszę) i na razie się sprawdzają. Butki bartek były jak dla mnie zbyt masywne i nie zginające się.
 
my tez ostatnio kupilismy takie kamaszki wiazane za kostke w Daichmanie na chlodniejsze dni, zobaczymy jak sie beda sprawdzac
 
ja kupująć butki zwracam uwage zeby sie zginały i były elastyczne, dodatkowo najlepiej za kostke, Olus ma mokasynki przed kostke takie dla parady, ale na zime kupiłam adidaski za kostke wiązane i dodoatkowo z boku narzepy z wkładka profilowaną nike nie były tanie 99 ale naprawde jestem zadoeolona:-)
 
ja swojemu małemu kupuje buty ren-but, ma już 9 lat i co sezon to tylko wzór i rozmiar wymieniam. Dla maluchów mają idealne,sztywna pięta i profilowane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry