reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Jakie ciasto dla roczniaka?

milena25

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Zastanawiam sie jakie ciasto zrobic na roczek dla Weroniśki .Zapowiada się ,że przyjedzie mój teść i chrzestni.Chciałabym zrobic cos takiego , żeby dziecko mogło zjeść.Czy wyprawiacie roczek swoim dzieciom?

reklama

Gosiczka

Mamusia Kubusia
Rozwiązania
0
Ja zamowie po prostu jakis tort w cukierni i dam Kubie sprobowac, bo on wiecej niz odrobinka i tak nie zje :)

milena25

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja się troche obawiam takiego tortu z cukierni,żeby jej nie zaszkodziło.Ale w sumie to moze masz racje dziecko i tak tylko spróbuje kawałeczek.

Joanna MK

Mama wrześniowa 2005
Rozwiązania
0
Ja takze zamawiam Tort w cukierni ale tez zamierzam sama powojowac i cos jej przygotowac pysznego Tylko dla Juli.

Zrobie taki podklad albo kruchy albo biszkoptowy i do tego zrobie budyniowaty krem albo dam danonki jako krem i oczywiscie duzo owocow.Zobaczymy ja lubie tworzyc a nie wyszukiwac w ksiazkach kucharskich wiec okaze sie podczas robienia..moze tez cos zrobie z galaretka..hmm..Lubie gotowac wiec mam nadzieje ze wyjdzie i bedzie pyszneeeee!!!!

milena25

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
To jest dobra myśl żeby wykorzystać danonki Weronika je i jej nie szkodzą.Może też wymyslę cos własnego. ;D

baasia

Fanka BB :)
Miasto
Leeds, uk
Rozwiązania
0
Moj maluch je wszystkie ciastka i ciasteczka :) oczywiscie male kawaleczki, uwielbia je :)

koreczek83

Mama wrześniowa 2005
Miasto
Piekary Śląskie
Rozwiązania
0
Moja myszka je wszytko a tort zrobi tato bo wkońcu cukiernik hihihihih a jaki bedył powiem wam w poniedziałek po imprezie

martusia_78

Mama Wrzesien05Czerwiec09
Miasto
Wojkowice/Omagh
Rozwiązania
0
Ja tez kupie tort w cukierni :)

A jakie ciasta to nie wiem. Chyba tort wystarczy :)

JonnoMK jak piszesz o toich kulinarnych wyczynach to slinka mi cieknie i zawsze od razu sie glodna robie ;D
I chyba ci zaprosze do mnie na gotowanie ipieczenie :D :D :D
Bo ja nie znosze tego robic i zawsze nie mam czasu ;) :p :p

Aniulka

Fanka BB :)
Miasto
Leszno
Rozwiązania
0
A nam tort upiecze tesciowa. taki na biszkopcie przekładany masa z bitej śmietany oraz z owocami zqlanymi galaretką. Pyyyycha.

Mogłabym sie tortami tesciówki zywić całe życie.... gdyby w bioderka nie wedrowały kalorie ::)

reklama

Joanna MK

Mama wrześniowa 2005
Rozwiązania
0
Martusia dziekuje Ci ale chyba przesadzasz :-[..po prostu lubie to robic a jeszcze bardziej gdy widze ze innymsmakuje,a co wyjdzie to sie okaze ;).

Wlasnie zajadam sie sernikiem po wiedensku,a mialam zrzucac zbedne kg :(

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry