reklama

Jakie ciasto dla roczniaka?

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez milena25, 31 Sierpień 2006.

1. milena25

milena25 Zaangażowana w BB

Zastanawiam sie jakie ciasto zrobic na roczek dla Weroniśki .Zapowiada się ,że przyjedzie mój teść i chrzestni.Chciałabym zrobic cos takiego , żeby dziecko mogło zjeść.Czy wyprawiacie roczek swoim dzieciom?

2. Gosiczka

Gosiczka Mamusia Kubusia

Ja zamowie po prostu jakis tort w cukierni i dam Kubie sprobowac, bo on wiecej niz odrobinka i tak nie zje :)

3. reklama
  4. milena25

Ja się troche obawiam takiego tortu z cukierni,żeby jej nie zaszkodziło.Ale w sumie to moze masz racje dziecko i tak tylko spróbuje kawałeczek.

5. Joanna MK

Joanna MK Mama wrześniowa 2005

Ja takze zamawiam Tort w cukierni ale tez zamierzam sama powojowac i cos jej przygotowac pysznego Tylko dla Juli.

Zrobie taki podklad albo kruchy albo biszkoptowy i do tego zrobie budyniowaty krem albo dam danonki jako krem i oczywiscie duzo owocow.Zobaczymy ja lubie tworzyc a nie wyszukiwac w ksiazkach kucharskich wiec okaze sie podczas robienia..moze tez cos zrobie z galaretka..hmm..Lubie gotowac wiec mam nadzieje ze wyjdzie i bedzie pyszneeeee!!!!

6. milena25

To jest dobra myśl żeby wykorzystać danonki Weronika je i jej nie szkodzą.Może też wymyslę cos własnego. ;D

7. baasia

baasia Fanka BB :)

Moj maluch je wszystkie ciastka i ciasteczka :) oczywiscie male kawaleczki, uwielbia je :)

8. koreczek83

koreczek83 Mama wrześniowa 2005

Moja myszka je wszytko a tort zrobi tato bo wkońcu cukiernik hihihihih a jaki bedył powiem wam w poniedziałek po imprezie

9. martusia_78

martusia_78 Mama Wrzesien05Czerwiec09

Ja tez kupie tort w cukierni :)

A jakie ciasta to nie wiem. Chyba tort wystarczy :)

JonnoMK jak piszesz o toich kulinarnych wyczynach to slinka mi cieknie i zawsze od razu sie glodna robie ;D
    I chyba ci zaprosze do mnie na gotowanie ipieczenie :D :D :D
    Bo ja nie znosze tego robic i zawsze nie mam czasu ;) :p :p

10. reklama
  11. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

A nam tort upiecze tesciowa. taki na biszkopcie przekładany masa z bitej śmietany oraz z owocami zqlanymi galaretką. Pyyyycha.

Mogłabym sie tortami tesciówki zywić całe życie.... gdyby w bioderka nie wedrowały kalorie ::)

12. Joanna MK

Joanna MK Mama wrześniowa 2005

Martusia dziekuje Ci ale chyba przesadzasz :-[..po prostu lubie to robic a jeszcze bardziej gdy widze ze innymsmakuje,a co wyjdzie to sie okaze ;).

Wlasnie zajadam sie sernikiem po wiedensku,a mialam zrzucac zbedne kg :(

Poleć forum