reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie ciasto dla roczniaka?

milena25

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2005
Postów
97
Zastanawiam sie jakie ciasto zrobic na roczek dla Weroniśki .Zapowiada się ,że przyjedzie mój teść i chrzestni.Chciałabym zrobic cos takiego , żeby dziecko mogło zjeść.Czy wyprawiacie roczek swoim dzieciom?
 
reklama
Ja się troche obawiam takiego tortu z cukierni,żeby jej nie zaszkodziło.Ale w sumie to moze masz racje dziecko i tak tylko spróbuje kawałeczek.
 
Ja takze zamawiam Tort w cukierni ale tez zamierzam sama powojowac i cos jej przygotowac pysznego Tylko dla Juli.

Zrobie taki podklad albo kruchy albo biszkoptowy i do tego zrobie budyniowaty krem albo dam danonki jako krem i oczywiscie duzo owocow.Zobaczymy ja lubie tworzyc a nie wyszukiwac w ksiazkach kucharskich wiec okaze sie podczas robienia..moze tez cos zrobie z galaretka..hmm..Lubie gotowac wiec mam nadzieje ze wyjdzie i bedzie pyszneeeee!!!!
 
To jest dobra myśl żeby wykorzystać danonki Weronika je i jej nie szkodzą.Może też wymyslę cos własnego. ;D
 
Ja tez kupie tort w cukierni :)

A jakie ciasta to nie wiem. Chyba tort wystarczy :)

JonnoMK jak piszesz o toich kulinarnych wyczynach to slinka mi cieknie i zawsze od razu sie glodna robie ;D
I chyba ci zaprosze do mnie na gotowanie ipieczenie :D :D :D
Bo ja nie znosze tego robic i zawsze nie mam czasu ;) :p :p
 
A nam tort upiecze tesciowa. taki na biszkopcie przekładany masa z bitej śmietany oraz z owocami zqlanymi galaretką. Pyyyycha.

Mogłabym sie tortami tesciówki zywić całe życie.... gdyby w bioderka nie wedrowały kalorie ::)
 
reklama
Martusia dziekuje Ci ale chyba przesadzasz :-[..po prostu lubie to robic a jeszcze bardziej gdy widze ze innymsmakuje,a co wyjdzie to sie okaze ;).

Wlasnie zajadam sie sernikiem po wiedensku,a mialam zrzucac zbedne kg :(
 
Do góry