reklama

Jakie ciuszki na początek?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Berenika88, 14 Październik 2014.

1. Berenika88

Berenika88 Aktywna w BB

Witam..mam kłopot z wyprawką jeśli chodzi o najważniejsze ubranka dla maluszka po wyjściu ze szpitala? Co i ile jest mi potrzebne? z góry dzięki za wsparcie :)

2. aureolcia

aureolcia Fanka BB :)

a kiedy ma się urodzić?
    Wiktor urodził się latem więc zakładałam mu doby z krótkim/długim rękawem plus półśpiochy lub śpiochy zależy od temperatury a na noc albo ten sam zestaw albo pajaca
    teraz Zosi praktycznie zakładam to samo poza body z krótkim rękawem bo bym musiała jej na to jakąś koszulkę zakładać a z takim maluszkiem im mniej ubierania tym lepiej
    także kup sobie z 10 body z długim rękawem + półśpiochy lub śpiochy i może tyle samo pajaców no chyba że gustujesz w kaftanikach których ja nie cierpię no i coś na wyjście ale to już zależy od ciebie co ci się podoba

3. reklama
  4. mama_marysia

mama_marysia Zaciekawiona BB

Wszystko zależy kiedy dokładnie ma się urodzić, na wyjście ze szpitala jak będzie zimno, to trzeba się zaopatrzyć w kombinezon jakiś cieplejszy, a tak dla małego niemowlaczka, to na pewno jakieś śpiochy, body rozpinane na całej długości czy kaftaniki, najlepsze są takie rzeczy, których nie trzeba przekładać przez główkę, tylko układasz ciuszek a na nim dziecko i możesz zapiąć ze wszystkich stron, zwłaszcza, że jak się nie ma doświadczenia, to jednak jest lęk, że się może coś dziecku stać, przy takim przekładanie ciuszków przez rączki czy główkę...

5. mamastaszka

mamastaszka Fanka BB :)

6. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Dokładnie jak powyżej,wszystko zależy od terminy kiedy ma się urodzić maluszek bo jeżeli np teraz późną jesienią to z całą pewnością ciepły kombinezon plus pościel i śpiworek będą wskazane,aby dziecko nie zmarzło zaraz po wyjściu ze szpitala.

7. nowaewa

nowaewa Fanka BB :)

wszystko zależy od tego kiedy maluch się urodzi, ale bodziaki i pajacyki się zawsze przydadzą

8. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

ja kupilam sporo body na dlugi jak i krotki rekaw, pajacyki,polspiochy, 4x rekawiczki niedrapki, czapeczki bawelniane, ciuszek wyjsciowy tez jakis sie znajdzie itd:) tak szczerze mowiac przegielam troche ale...sobie odmawiam, wiec dziecku dam:)

9. nowaewa

nowaewa Fanka BB :)

o właśnie, dobrze , że wróciłam na wątek, bo zupełnie zapomniałam o czapeczkach bawełnianych, a jak rodzę w marcu to na pewno się przydadzą

10. reklama
  11. tatasylwek

tatasylwek Gość

Ja dla swojego synka kupilem bardzo duzo ciuszkow az za duzo . Niekotre spioszki mial moze 5 razy i wyrusl . NIe masz co kupowac za duzo spiszoko itp . Wyzej juz ci dziewczyny napisaly co mniej wiece kupic .......

pozdrawiam

Poleć forum