reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

Temat na forum 'Archiwum mam lutowych'11' rozpoczęty przez aniaprzemka, 10 Czerwiec 2010.

1. aniaprzemka

aniaprzemka Gość

Nie będzie to może najgorętszy temat, ale napewno każda z nas choć raz pomyślała już o swojej fasolce po imieniu :)

Jak dacie na imię córeczce/synkowi ?

Nasza córeczka w naszych marzeniach już od paru dobrych lat nazywa się Weronika. A teraz to marzenie pomalutku staje się rzeczywistością :)
    Nie mamy natomiast imienia dla synka. Może Marek, może Paweł, ale żedne nie kojarzy mi się z MOIM synkiem ;)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 Czerwiec 2010
  2. angelka123

angelka123 i tylko nadzieja......

U nas tez juz jest imię dla dziewczynki - Zosia :)
    Dla chlopca nie mamy chociaz ostatnio mój Dawid przebąkiwał coś ze może Staś... Mnie się nie bardzo podoba to imię :)

3. reklama
  4. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

super temacik:-)
    my dla dziewczynki mamy od zawsze wymyślone i na 100% tylko tak będzie :Emilka
    a dla chłopca gorzej, mnie sie podoba: Dawid lub Bartosz

5. keyko

keyko mama Misi i Oleńki

Ja w pierwszej ciąży zastanawiałam się od czasu do czasu, aż chyba w 20 tc lekarz powiedział, że na 99% będzie dziewczynka. Jak wyszłam i zadzwoniłam do mamy, to odruchowo pwiedziałam, że będzie dziewczynka Dominika i tak zostało. Więc ja poczekam jak będzie usg w mniej więcej tym terminie i już będzie można coś określić, to może wtedy samo się wypowie:tak:

6. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

Po wielu "kosultacjach" z moim partnerem dziewczynka na pewno bedzie Zuzanna. Jednak tak jak u was z imieniem dla chłopca jest problem. Ja wybrałam imię dla dziewczynki wojtek zaakceptował i spodobalo mu sie. On niech wiec wybiera imie dla chłopca. Ostatnio przebąkiwał o Franciszku, Ksawerym i Feliksie. Jednak do mnie z tych trzech imion przemawia jedynie Franciszek. ;p;p

7. Anecik81

Anecik81 Aktywna w BB

Powiem krotko
    Gabriela Sophia lub Patrick Benjamin

8. zanbab

zanbab Zaangażowana w BB

Ja się zastanawiam nad Małgosią, dla chłopca nie mam pomysłu. Mojemu M podoba się Mikołaj

9. kamcia.r

kamcia.r Zaciekawiona BB

Ja jeszcze nie myslałam
    Ale pwoiem tak, w domu mam już Alicję i Arka i bardzo podobaja mi się te imiona

10. reklama
  11. adddaaa

adddaaa Lipcowa mama 09

a ja mam już Kacperka to teraz jesli to bedzie dziewczynka to bedzie też na K czyli jeszcze niewiem Karolinka albo kinga, a moze jeszcze jakies inne a jesli chlopak to niewiem Filip,Wiktor niewiem :)

12. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

Oo pieknie :) A zastanawiałyście się nad nadaniem dziecku drugiego imienia czy nie? bo ja sie zastanawiam czy warto ;p

Poleć forum