reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

A

aniaprzemka

Gość
Nie będzie to może najgorętszy temat, ale napewno każda z nas choć raz pomyślała już o swojej fasolce po imieniu :)

Jak dacie na imię córeczce/synkowi ?

Nasza córeczka w naszych marzeniach już od paru dobrych lat nazywa się Weronika. A teraz to marzenie pomalutku staje się rzeczywistością :)
Nie mamy natomiast imienia dla synka. Może Marek, może Paweł, ale żedne nie kojarzy mi się z MOIM synkiem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
U nas tez juz jest imię dla dziewczynki - Zosia :)
Dla chlopca nie mamy chociaz ostatnio mój Dawid przebąkiwał coś ze może Staś... Mnie się nie bardzo podoba to imię :)
 
super temacik:-)
my dla dziewczynki mamy od zawsze wymyślone i na 100% tylko tak będzie :Emilka
a dla chłopca gorzej, mnie sie podoba: Dawid lub Bartosz
 
Ja w pierwszej ciąży zastanawiałam się od czasu do czasu, aż chyba w 20 tc lekarz powiedział, że na 99% będzie dziewczynka. Jak wyszłam i zadzwoniłam do mamy, to odruchowo pwiedziałam, że będzie dziewczynka Dominika i tak zostało. Więc ja poczekam jak będzie usg w mniej więcej tym terminie i już będzie można coś określić, to może wtedy samo się wypowie:tak:
 
Po wielu "kosultacjach" z moim partnerem dziewczynka na pewno bedzie Zuzanna. Jednak tak jak u was z imieniem dla chłopca jest problem. Ja wybrałam imię dla dziewczynki wojtek zaakceptował i spodobalo mu sie. On niech wiec wybiera imie dla chłopca. Ostatnio przebąkiwał o Franciszku, Ksawerym i Feliksie. Jednak do mnie z tych trzech imion przemawia jedynie Franciszek. ;p;p
 
Ja jeszcze nie myslałam
Ale pwoiem tak, w domu mam już Alicję i Arka i bardzo podobaja mi się te imiona
 
a ja mam już Kacperka to teraz jesli to bedzie dziewczynka to bedzie też na K czyli jeszcze niewiem Karolinka albo kinga, a moze jeszcze jakies inne a jesli chlopak to niewiem Filip,Wiktor niewiem :)
 
reklama
Do góry