reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imię dla Dzidzi ?

Moja Oliwka ma 2 OLIWIA ,MARIA :-). Tym razem tez podam 2 imiona :-) Dziewczynka AMELIA,ROZA albo ROZA ,AMELIA :-). Bardzo podob mi sie AMELKA ale zastanawiam sie coraz bardziej aby na pierwsze dac ROZA :-). CHLopiec to ALAN,IWO,ARTUR
 
reklama
Ja mam dwa imiona i powiem szczeże ,że dla mnie jest to niewygodne .Załatwiając wszystkie sprawy urzędowe musisz zawsze pamiętać żeby podpisać się dwoma imionami.
 
podpisuję się dwoma imionami tylko tam gdzie mnie o to proszą, ale tych urzędowych formalności nie jest tak dużo i idzie przeżyć.
my synkowi daliśmy drugie imię i jest Piotr Jakub po tatusiu, a teraz jak będzie dziewczynka to drugie imię będzie po mnie,a jak chłopiec, to po jednym z dziadku;-)
 
czyli macie ten sam sposób na drugie imię jak my. u nas już od kilku pokoleń się tak utarło, a mnie się ten zwyczaj podoba;)
 
podpisuję się dwoma imionami tylko tam gdzie mnie o to proszą, ale tych urzędowych formalności nie jest tak dużo i idzie przeżyć.
my synkowi daliśmy drugie imię i jest Piotr Jakub po tatusiu, a teraz jak będzie dziewczynka to drugie imię będzie po mnie,a jak chłopiec, to po jednym z dziadku;-)

Ja mam na imię Anna Maria i jest to jedno imię i czasami musze tłumaczyć jak krowie na rowie, że jest wpisane jako jedno i nie wpiszę osobno, ale lubię się tak podpisywać. Tak sobie wymyśliła moja mama- Maria, jej mama była Anna, a mja druga babcia to też Maria, ale ja mam imię z tej słynnej piosenki "Anna Maria", no i mama uważa, że jednak coś w tym jest, bo jestem zawsze poważna i czasami mam smutne oczy, ale sama tak wybrała:sorry2:
 
keyko jednak imię Anna Maria zawsze robiło na mnie wrażenie i podoba mi się do dnia dzisiejszego:-) ma coś w sobie, a twoja mama miała dobry gust
 
Ja mam na imię Anna Maria i jest to jedno imię i czasami musze tłumaczyć jak krowie na rowie, że jest wpisane jako jedno i nie wpiszę osobno, ale lubię się tak podpisywać. Tak sobie wymyśliła moja mama- Maria, jej mama była Anna, a mja druga babcia to też Maria, ale ja mam imię z tej słynnej piosenki "Anna Maria", no i mama uważa, że jednak coś w tym jest, bo jestem zawsze poważna i czasami mam smutne oczy, ale sama tak wybrała:sorry2:

Slizne masz imie .Takie inne i nietypowe :-). Ja jestem chyba inna bo ja nie dam zadnej mojej corce swojego imienia bo mnie sie dorota nie podoba.A pozatym jak bylam z mezem on ma na imie Grzegorz a urodzilabym synka to tez synek nie mialby na drugie grzesiek hihi.Nie wiem gdzies nie lubie takiego czegos robic u siebie :-). A powiedzcie mi co sadzicie o imieniu ROZA????????macie kogos o takim imieniu????
 
reklama
Do góry